Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 4390
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Nagrody za sportową promocję wręczone

Środa, 30 października 2019, 8:03
Aktualizacja: Piątek, 1 listopada 2019, 6:48
Autor: WAC
Karpacz: Nagrody za sportową promocję wręczone
Fot. UM Karpacz
To szczególna forma wyróżnienia dla sportowców, którzy poprzez swoje występy przyczyniają się do promocji Karpacza. Burmistrz miasta pod Śnieżką uhonorował grupę saneczkarzy lodowych i bobsleistów listami gratulacyjnymi oraz przyznał im stypendia i nagrody sportowe.

Stypendia sportowe otrzymali: Jakub Kowalewski, Wojciech Chmielewski i Mateusz Sochowicz. Nagrodami sportowymi uhonorowano zaś : Macieja Kurowskiego, Mateusza Lutego, Adama Wanielistę i Artura Petyniaka.

Wręczenie nagród odbyło się kilka dni temu podczas spotkania w Urzędzie Miejskim w Karpaczu. W jego trakcie burmistrz Radosław Jęcek podziękował sportowcom za emocje, które dostarczyli wszystkim podczas swoich startów i życzył dalszych sukcesów sportowych. Szczególne podziękowania skierował do Macieja Kurowskiego za jego 13-letnią, godną naśladowania postawę sportową.

Maciej Kurowski, uczestnik zimowych igrzysk olimpijskich 2010, 2014 oraz 2018 oficjalnie zakończył swoją karierę sportową, ale miłym akcentem jest to, że objął funkcję głównego trenera programu rozwojowego Międzynarodowej Federacji Saneczkarskiej (FIL).

Twoja reakcja na artykuł?

9
82%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
9%
Smuci
1
9%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group