Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 6777
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nagrody MZK za logo biletu elektronicznego czekają

Piątek, 18 lipca 2014, 7:22
Aktualizacja: 7:25
Autor: Angela
Jelenia Góra: Nagrody MZK za logo biletu elektronicznego czekają
Fot. MZK
Miejski Zakład Komunikacyjny w Jeleniej Górze czeka na laureatów i uczestników konkursu plastycznego na wykonanie projektu graficznego rewersu biletu elektronicznego SeB@. Nie wszyscy odebrali bowiem nagrody i dyplomy, a upominki przygotowano dla każdego z niemal 50. uczestników! Czyje prace spodobały się najbardziej?

Konkurs na znak towarowy biletu elektronicznego był skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Jeleniej Góry i gmin, w których kursują autobusy MZK.

W kategorii uczniów szkół podstawowych klas I – III nie przyznano I nagrody. II miejsce zajęła Julia Nowicka z SP nr 11 w Jeleniej Górze, III miejsce - Miłosz Kaszewski z SP nr 10 w Jeleniej Górze.
Pierwszego miejsca nie przyznano również wśród uczestników z klas starszych szkół podstawowych (IV – VI). II miejsce otrzymała Julia Górzyńska z SP w Podgórzynie, a III miejsce – Paulina Chocianowicz z Zespół Szkoły Podstawowej nr 7 i Gimnazjum nr 2 w Jeleniej Górze.

Żadnych nagród nie przyznano w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych, w kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zajęła Agata Łazarewicz z Zespołu Szkół Elektronicznych w Jeleniej Górze. II miejsce zdobył Jakub Trela z Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze, a III miejsce – Kinga Jurkiewicz z Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 w Jeleniej Górze. Nagrodami dla zwycięzców były: laptop, tablety i aparaty fotograficzne.

Miłą niespodzianką było przygotowanie przez organizatorów upominków dla wszystkich uczestników. W ich plecaczkach znalazły się m.in. kredki (młodsze dzieci), pendrive lub latarka z wygrawerowanym logo MZK i SeB@, bidon i długopis oraz kubek z imieniem uczestnika i logiem SeB@!

Wśród pozostałych uczestników znaleźli się z klas I – III szkoły podstawowej: Andrzej Bicz, Wiktoria Dyła, Maja Dziedzicka, Nela Kulka, Nikola Łubkowska, Anastazja Morzecka, Hanna Muchaczow, Damian Paziuk, Kamila Prus, Kacper Smolarz, Oliwia Sokołowska, Maja Szumna, Michał Zabłotny, Maja Ziętarska. Z klas starszych (IV – VI): Laura Cińcio, Karolina Dul, Klaudia Dul, Jan Heider, Kacper Kaszowski, Maja Kubacka, Bartosz Łukaszewski, Jakub Maślak, Monika Mielniczuk, Katarzyna Nytko, Mateusz Patejko, Martyna Roman, Natalia Smirnow, Zuzanna Trawińska, Monika Witek, Julia Zieleniewicz. Z gimnazjum: Antonina Olszewska, Adrian Sołodenko, ze szkół ponadgimnazjalnych: Patryk Budner, Roksana Jarzyńska, Mateusz Krajda, Daria Mysza, Natalia Powęska i Łukasz Solarski.

Prace poza konkursem ze szkół ponadgimnazjalnych wykonali: Paulina Figura, Wojciech Majda, Damian Oskory i Sebastian Ruszkiewicz.

Uroczyste wręczenie nagród uczestnikom odbyło się na jeleniogórskim Placu Ratuszowym podczas imprezy „Integracja niePEŁNOSPRAWNYCH”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group