Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 7308
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nagrody Arado zostały rozdane

Wiadomości: Region
Czwartek, 29 października 2015, 15:30
Aktualizacja: 15:35
Autor: Krzysztof Tęcza
Fot. Krzysztof Tęcza
W kamiennogórskim ratuszu miało miejsce spotkanie podsumowujące trwający prawie rok konkurs dla przewodników oraz wręczenie nagród zwycięzcom. Na początku roku firma zorganizowała w podziemiach szkolenie dla przewodników. Mogli oni nie tylko zapoznać się z samym obiektem, ale także ze sposobami oprowadzania po nim.

W konkursie wzięło udział ponad 20. przewodników, którzy przywieźli lub przyprowadzili do kamiennogórskich podziemi kilka tysięcy turystów. Najlepszy wynik osiągnęła Małgorzata Kowalczyk, zaraz za nią uplasowali się Krzysztof Kułaga i Mariusz Kowalczyk. Po wręczeniu nagród wszyscy obecni rozmawiali o przyszłości Podziemnej Trasy Turystycznej w Kamiennej Górze i o roli przewodnika turystycznego w sukcesie tego przedsięwzięcia.

A trzeba wiedzieć, że adaptacja kamiennogórskich podziemi na cele turystyczne (Projekt Arado), jako inwestycja zrealizowana przez miasto Kamienna Góra została wyróżniona czwartym miejscem wśród ponad 2 tysięcy zgłoszonych inwestycji RPO zrealizowanych w okresie 2007-2013 na Dolnym Śląsku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group