Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 6069
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przesieka: Nadchodzi 4. etap Pucharu Polski w Dogtrekkingu

Środa, 24 sierpnia 2016, 19:32
Aktualizacja: 21:16
Autor: MDvR
Przesieka: Nadchodzi 4. etap Pucharu Polski w Dogtrekkingu
Fot. użyczone
Po wakacyjnej przerwie na szlaki powraca Puchar Polski w Dogtrekkingu. W najbliższą sobotę 27 sierpnia br. w Przesiece odbędzie się 4. etap cyklu. Uczestnicy wystartują na trasach – 16 km, 25km i 40 km. Start główny przewidziany jest o godzinie 10:00. Wciąż można zgłosić swój udział w dniu imprezy w biurze zawodów.

W samym sercu Karkonoszy rozegrany zostanie 4. etap Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Start i meta znajdować będą się na polanie, w pobliżu ośrodka wczasowego Kaliniec. Trasa będzie przebiegała przez południową część Kotliny Jeleniogórskiej. Po raz pierwszy w tegorocznym cyklu uczestnicy będą mieli okazję wejść na tereny Parku Narodowego, w tym wypadku Karkonoskiego Parku Narodowego.

- Spotykamy się w wyjątkowym miejscu na tegorocznej mapie Pucharu Polski w Dogtrekkingu, bo w Karkonoszach. Trasa w Przesiece ucieszy najbardziej wprawionych w boju outdoorowców. Po pierwsze start i meta położne są nieco wyżej, na wysokości około 630 metrów n.p.m, a trasy, które przygotowaliśmy dla naszych uczestników są dużo bardziej wymagające niż podczas pozostałych etapów. Jednak widoki, które napotkają po drodze bez wątpienia wynagrodzą im włożony wysiłek! - zapowiada główny organizator Paweł Bonk.

Uczestnicy przystanku w Przesiece zmierzą się z jednym z trzech dystansów - 16 km, 25km i 40 km. Dekoracja zwycięzców odbędzie się w okolicy startu i mety o godzinie 18:00, a tuż po niej, o godzinie 19:30, Organizatorzy zapraszają na wspólne ognisko. Na zawodników i kibiców czekać będą również dodatkowe atrakcje przygotowane przez sponsora imprezy – firmę Merrell. W pomarańczowej strefie będzie można odpocząć po zawodach a także wziąć udział w quizie oraz konkursie na Instagramie, w którym do wygrania będą buty Merrell.

Plan zawodów:
8:00-9:00 – Zgłoszenia
10:00 – Start główny
18:00 – Dekoracja zwycięzców
19:30 – Ognisko

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie Pucharu Polski w Dogtrekkingu: www.dogtrekking.com.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group