Sobota, 16 października
Imieniny: Gerarda, Gawła
Czytających: 2415
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Naciągacz w „Trzy karty”

Środa, 6 października 2021, 15:26
Aktualizacja: 15:27
Autor: 112
Jelenia Góra: Naciągacz w „Trzy karty”
Fot. Archiwum
Policjanci Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu będzińskiego podejrzanego o prowadzenie nielegalnej gry hazardowej „Trzy karty”.

Mężczyzna został zatrzymany na terenie giełdy towarowej w Jeleniej Górze. Grę prowadził wbrew przepisom ustawy, warunkom koncesji, jak również nie posiadał wymaganego zezwolenia.

34-latek za popełniony czyn odpowie przed sądem. Organizatorzy procederu mogą odpowiadać za przestępstwo oszustwa lub z art. 107. § 1 kodeksu karno-skarbowego, który mówi, że kto wbrew przepisom ustawy lub warunkom zezwolenia urządza lub prowadzi grę losową, grę na automacie, grę na automacie o niskich wygranych lub zakład wzajemny, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie.

W związku z prowadzoną sprawą policja prosi osoby pokrzywdzone o zgłaszanie się bezpośrednio do Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą Komedy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze ul. Armii Krajowej 22 lub mailowo na adres: oficer.prasowy@jelenia-gora.wr.policja.gov.pl. Anonimowość gwarantowana.

Twoja reakcja na artykuł?

9
21%
Cieszy
27
63%
Hahaha
3
7%
Nudzi
1
2%
Smuci
0
0%
Złości
3
7%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group