Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 7979
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nabór do nowego klubu sportów walki

Wtorek, 21 października 2014, 15:13
Aktualizacja: 15:17
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Nabór do nowego klubu sportów walki
Fot. organizator
W stolicy Karkonoszy powstał nowy klub sportów walki. "Berserkers Team" jest jednym z najlepszych klubów w Europie, a od teraz jego filia będzie także w Jeleniej Górze.

Berserkers Team w Polsce znany jest ze swojej dominacji od lat w dyscyplinie brazylijskiego jiu jitsu, a także z mocno usytuowanej pozycji w MMA, gdzie czołowi zawodnicy występujący w „Konfrontacji Sztuk Walki” (KSW) wywodzą się właśnie z Berserkers Team. Tymi zawodnikami są m.in. Michał Materla, Karol Bedorf, Maciej Jewtuszko i Rafał Moks. Głównym trenerem jest czarny pas brazylijskie jiu-jitsu i judo, sędzia KSW - Piotr Bagiński. Popularny „Bagi” zgodził się objąć opieką także nad filią w Jeleniej Górze.
- Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach prowadzonych przez ten klub. Zajęcia odbywają się codziennie, w Cieplicach przy ul. Jagiellońskiej 26 (wjazd od Sobieszowskiej) w siłowni „Body Gym Kuźnia” oraz w Zespole Szkół Technicznych „Mechanik”. Warto także nadmienić, iż nowy klub nawiązał współpracę z Jeleniogórskim Klubem Shidokan i trenerem Mariuszem Ligiżyńskim - informuje Mateusz Bubin.

Szczegółowy grafik dostępny jest na facebook’u drużyny www.facebook.com/berserkersjg. Więcej informacji pod nr telefonu 788 208 925 (Mateusz Bubin), lub pod adresem e-mail: berserkersjg@o2.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (43)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
149
Coraz lepiej
25%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
40%
Nie najlepiej
13%
Wciąż fatalnie
22%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group