Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 2800
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Na własnym parkiecie z Katowicami

Piątek, 30 stycznia 2009, 13:43
Aktualizacja: 13:44
Autor: Mateusz Banaszak
Kolejny mecz podopieczni Ireneusza Taraszkiewicza rozegrają na własnym parkiecie. Przeciwnikiem Sudetów będzie drużyna AZS AWF Katowice – zajmująca przedostatnie miejsce w tabeli.

Różnica między tymi dwom zespołami wynosi zaledwie jeden punkt i zapowiada się ciekawa walka przed dwoma bardzo ambitnymi i perspektywicznymi zespołami. Nasz zespół poprzednio odniósł długo oczekiwane zwycięstwo, które na pewno uskrzydli jeleniogórzan w walce o ligowe punkty.

Drużyna z Katowic to bardzo młody zespół. W składzie trenera Mirosława Stawowskiego aktualnie tylko Krzysztof Wosz przekroczył granicę wiekową trzydziestu lat, reszta składu zasilają głównie zawodnicy z rocznika 1987. Katowiczanie to perspektywiczny, młody zespół, który mimo zajmowanie przedostatniego miejsca w tabeli , w tym sezonie wygrał min. z Siarką Tarnobrzeg, MKS Dąbrową Górniczą, Zastal Zieloną Górę, Asseco Prokom Sopot II oraz pokonał Sudety na własnym parkiecie w poprzedniej rundzie 80:75.

Sobotnie spotkanie będzie bardzo ciekawe, bo obydwie drużyny walczą o utrzymanie w lidze i każdy zdobyty kosz w tym spotkaniu, może zaważyć o zwycięstwie i o zdobyciu cennych ligowych punktów. Miejmy nadzieję, że komplet punktów zostanie w Jeleniej Górze.

Spotkanie rozpocznie się o godz.18:30 w hali przy u. Sudeckiej w Jeleniej Górze

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group