Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 3126
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Na trasie Jelenia Góra–Wrocław KRY–CHA zmieni rozkład jazdy

Wiadomości: Region
Sobota, 23 lutego 2013, 8:32
Aktualizacja: Niedziela, 24 lutego 2013, 8:09
Autor: Mea
Fot. Mea
Od 4. marca na trasie Jelenia Góra–Wrocław zostaną zmienione godziny odjazdów i przyjazdów busów firmy KRY–CHA. Zlikwidowane zostaną niektóre przystanki, a na innych będzie stawać więcej busów. Zmieni się również oznakowanie w legendzie.

– Zmiany są spowodowane nowymi przepisami dla wszystkich przewoźników, których nakaz wprowadzenia otrzymaliśmy z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego – poinformował Wojciech Chadży, właściciel firmy przewoźniczej KRY-CHA w Jelenie Górze.

Główne zmiany dotyczą kursów z godzin: 12.10 i 14.05, które już nie będą ekspresowe, a przyspieszone, czyli będą stawać na wszystkich przystankach zaplanowanych w rozkładzie KRY-CHY. Zmieni się godzina odjazdów na 12.20 oraz 13.55 i będą przystanki: w Maciejowej (ul. Wrocławska „Kościół”), w Radomierzu (przy „skrzyżowaniu”) w Kaczorowie oraz Mysłowie, Bolkowie, Strzegomiu i Jaroszowie.

Godziny pozostałych kursów ulegną kosmetycznym zmianom o kilka lub kilkanaście minut. Całkowicie zostaną zlikwidowane dwa przystanki w Radomierzu, tzw. „Radomierz 1” i „Radomierz 2”, a zostanie jedynie przystanek Radomierz przy tzw. „Skrzyżowaniu”. – Likwidujemy te postoje ponieważ mało osób z nich korzystało – mówił Wojciech Chadży.

Teraz wszyscy przewoźnicy będą mieli znormalizowane, jednakowe znaki w legendzie. E -oznacza kursowanie autobusu od poniedziałku do soboty, oprócz świąt; b – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII; d – nie kursuje w dniu 1. I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26. XII; m – nie kursuje w dniach 24 i 31. XII; 5-7 – kursuje od piątku do niedzieli; 1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (39) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group