Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 2350
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA/ KRAJ: Na kopercie parkujesz bezprawnie

Wtorek, 16 września 2008, 9:10
Aktualizacja: 9:10
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA/ KRAJ: Na kopercie parkujesz bezprawnie
Fot. Archiwum
Dziś (wtorek) rusza V edycja kampanii parkingowej – „Czy naprawdę chciałbyś być na naszym miejscu?” Cel: uzmysłowienie zdrowym kierowcom, aby nie blokowali swoimi samochodami miejsc, które są przeznaczone dla niepełnosprawnych.

W Jeleniej Górze szczególnie dotkliwe dla niepełnosprawnych jest blokowanie przez zdrowych posiadaczy samochodów miejsc parkingowych przy szpitalu wojewódzkim.

- Straż miejska, policja oraz grupa wolontariuszy z Zespołu Szkół Ekonomicznych przeprowadzi happening związany z promowaniem hasła „Czy chciałbyś być na moim miejscu” – poinformował mł. insp. Grzegorz Rybarczyk z SM.

W szkołach ponadgimnazjalnych i na uczelniach zorganizowane zostaną spotkania omawiające zagadnienie kultury jazdy samochodem i zachowanie zasady współżycia z osobami parkującymi na miejscach oznaczonych kopertami.

A w najbliższy czwartek podczas konferencji z prezydentem miasta oraz wszystkich organizacji uczestniczących w akcji, zostaną podsumowane podjęte wcześniej działania. Ich organizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, które w całej Polsce rozda tysiące ulotek i innych materiałów promocyjnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group