Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 6977
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Na Dzień Dziecka śmiechu bez liku

Środa, 1 czerwca 2011, 8:55
Aktualizacja: 8:57
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Na Dzień Dziecka śmiechu  bez liku
Fot. Organizatorzy
W niecodzienny i zaskakujący sposób, uczcili Dzień Dziecka rodzice i nauczyciele z Przedszkola Miejskiego Nr 11 w Sobieszowie. Zaprosili oni dzieci na piknik okraszony przezabawnymi występami artystycznymi. Maluchy ubawiły się do łez.

Impreza została zorganizowana w ogrodzie przedszkolnym: na widowni zasiadły przedszkolaki, a na scenie występowali rodzice, którzy w nowatorski, śmieszny sposób przedstawili bajkę Śpiąca Królewna czy skecz Kopciuszek, którego puenta przypominająca o myciu się zaskoczyła wszystkich. Wspólnie odśpiewano też piosenki: „Stokrotka rosła polna”, „Kolorowe kredki” i „Dżungla” .Niespodziankę dzieciom zrobiły również panie wychowawczynie, które zatańczyły dla najmłodszych.

Po występach Monika Sołek, dyrektor przedszkola, podziękowała za profesjonalny występ, a rodzicom najstarszych grup przedszkolaków wręczyła dyplomy. Później był czas na poczęstunek (na słodko i na słono) oraz tańce. Na koniec na scenie pojawił się iluzjonista który pokazywał różne sztuczki. udział brały również dzieci, a każdy z maluchów został obdarowany przez czarodzieja wyczarowanym z baloników zwierzakiem.

- Wszystkie występy spotkały się z ogromnym uznaniem i oklaskami. Miło było patrzeć na uśmiechnięte i radosne twarze dzieci oraz na to, z jakim przejęciem i dumą, oglądały występy swoich rodziców. Brawa, brawa krzyczały dzieci chórem. Ten piknik na długo pozostanie w pamięci dzieci oraz rodziców – mówiła pani Ania, babcia jednego z przedszkolaków z „jedenastki”.

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group