Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 15 grudnia
Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Czytających: 12618
Zalogowanych: 126
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Na 80 – urodziny … skoczyła ze spadochronem

Czwartek, 2 sierpnia 2012, 7:34
Aktualizacja: Piątek, 3 sierpnia 2012, 7:31
Autor: Angela
Jelenia Góra: Na 80 – urodziny … skoczyła ze spadochronem
Fot. TVN24
Takich 80–urodzin Bolesławie Jońcy można pozazdrościć. Jeleniogórzanka oprócz tradycyjnego tortu i kwiatów w ramach urodzinowego prezentu otrzymała pierwszy w życiu skok ze spadochronu. Kobieta skoczyła i wylądowała w najlepszej formie, pełna uśmiechu i zadowolenia. Stała się prawdziwą gwiazdą TVN24, który wczoraj (1.08) relacjonował to niecodzienne wydarzenie.

- Było wspaniale. Myślałam, że będzie gorzej – powiedziała jubilatka tuż po skoku. - Na dole się bardziej bali ode mnie. Ja się nie bałam w ogóle. Cały czas było miło – mówiła dziennikarzom TVN24 tuż po wylądowaniu. – Bałam się jedynie, że mojemu panu tandemiście zgniotę coś – dodała z uśmiechem.

Jak czytamy na stronie TVN, jubilatka jest związana z jeleniogórskim aeroklubem od ponad 60 lat, a w 1950 roku pierwszy raz leciała szybowcem. Zawodowo pracowała w Wojewódzkim Urzędzie Statystycznym w Jeleniej Górze. Teraz w jeleniogórskim aeroklubie m.in. organizuje urodziny dla swoich przyjaciół.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
865
Pod domem/blokiem na parkingu
58%
W garażu
34%
W inny sposób
8%
 
Głos ulicy
"Bardzo dobra kawa" – Jarmark w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Fortuny robią wrażenie. Oto najbogatsi Polacy ostatnich lat
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Aktualności
Nowe oblicze wystawy w willi Hauptmanna
 
112
Dachowanie w lesie
 
Aktualności
Regionalne książki pod choinką
 
Aktualności
Radość dla dzieci z rodzin wspieranych przez MOPS
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group