Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 6049
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

MZK kupi 12 nowych autobusów

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 5 czerwca 2013, 14:09
Autor: karkonoszeplay
12 nowych autobusów już niebawem zasili park samochodowy MZK. Miejski przewoźnik uzyskał na ich zakup dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego. Dodatkowo w Jeleniej Górze zaczną jeździć 4 używane autobusy nowego typu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~belgin 5-06-2013 14:52
Brawo Panie Wozniak i dziekowac Hubertowi
~BUS 5-06-2013 15:03
no ładnie 12 asz nowych autobusów i jakieś tam 4 niepamietam jakie ale 12 nowych autobusów no powiem wam że ładnie ale na linie 4 borowice>przesieka>zachełmie> to czasami przydają się większe lub porostu dodać kilka podkreślam kilka kursów np 2 do borowic i 1 do przesieki czy do zachełmia bo ja mieszkam na borowicach i o 16:22 jest do B a potem za 50 minut 2 też do B w ciągu godziny asz 2 no to lepiej inaczej zrobic rozkład i dac te 2 autobusu do borowic
~ 5-06-2013 15:36
Jakie nowe lekko pszejerzdzone i z Niemiec a tera w jg ze 30 lat bedą jeździć
~mobilek 5-06-2013 15:53
spoko dołożymy 60 % do projektu ale osiągnięcie , biorąc pod uwagę to ze inne miasta dokładają tylko 20 % to naprawdę sukces
~podróżny 5-06-2013 17:42
Dlaczego nie ma żadnego autobusu z Cieplic, który umożliwiałby dojazd do Jeleniej Góry na pierwszy pociąg do Wrocławia o godz. 5:19? Pierwsza "9" przyjeżdża na dworzec PKP w Jeleniej Górze kilka minut po odjeździe tego pociągu. Czy tak trudno przyśpieszyć odjazd tego autobusu o kilka minut i skomunikować go z pociągiem? Powiem więcej: nie tylko kierunku Cieplic, ale i innych części miasta nie da się dojechać na ten pociąg żadnym autobusem, tymczasem od czerwca o tej porze będą odjeżdżać z Jeleniej Góry już dwa pociągi, bowiem również pierwszy pociąg do Wrocławia przez Zgorzelec będzie odjeżdżał 20 minut wcześniej, tj. o 5:22. Na żaden z tych pociągów nie da się dojechać komunikacją publiczną, bowiem pierwsze autobusy wszystkich linii zjeżdżają na dworzec PKP kilka minut po 5:20.
~ 5-06-2013 17:43
Czy MZk jest firmą prywatną?Jeśli tak to o jakie dofinansowania chodzi? Czegoś tutaj nie rozumiem.Czy innym prywatnym firmom też pomaga Urząd Marszałkowski?
~podróżny 5-06-2013 17:45
Cd. Czy tak MZK zachęca pasażerów do korzystania z jego usług i dba o dobro pasażera? To jest SKANDAL, żeby na pierwsze pociągi w dwóch głównych kierunkach nie dało się dojechać żadnym autobusem miejskim!
~ 5-06-2013 17:48
Od kiedy będziemy w tym miescie jezdzic bezpłatnie w MZK,tak jak np.ŻORY i inne miasta.
~dostawca 5-06-2013 19:15
Mam nadzieje że te nówki będa miały fotel rozkładany dla wygody kierowcy by w Maciejowej na pętli dobrze sie wyciągnął bo ludzie i tak w deszczu stoją a bidok musi nogi na potrzybiu trzymac oj nie wygodnie mu oj nie
~Blądimać 5-06-2013 22:46
Lepiej niech zrobią remont elewacji swojego biurowca, bo jak patrzę na ten obiekt to wyrywa mi śniadanie z dna żołądka.
rymcycymcy 5-06-2013 23:02
A o SKM ...to nawet już hejty pytać przestały ! :)
~alibaba 6-06-2013 17:45
jeszcze troche i beda jezdzic puste drezyny po j.g. a w tranwaje nikt nie wierzy juz. dzis jechalem tanio do szklarskiej pks-em i bylem zadowolony. tanio, bezpiecznie, wygodnie. a mzk to jakies nieporozumienie bez kitu.
~jelgór 6-06-2013 22:39
rewelacja, a paru trolli coś bredziło o referendum przeciw modernizującej się jeleniej górze!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group