Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6238
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Muzyczne „Kroki” w Teatrze Zdrojowym

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 26 maja 2009, 8:38
Aktualizacja: Piątek, 29 maja 2009, 9:06
Autor: TEJO
Fot. ZTA
Szczególny koncert proponuje w nadchodzący piątek Zdrojowy Teatr Animacji. O godz. 19 wystąpi zespół „Kroki”. Dla Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia.

Liderami zespołu są wokalista i tekściarz Marek Osiński oraz gitarzysta Maciej Cekiera. Wszystkich lubiących poetyckie teksty oraz art rockowe klimaty, łatwo wpadające w ucho melodie, gorąco zapraszamy na koncert – zachęca Małgorzata Nauka z ZTA.

Muzycy zapewnią różnorodne wrażenia: od punkowego wykopu poprzez romantyczny i zmysłowy feeling i jazzową improwizację do subtelnej ballady.
Wszystkim, którzy chcą spędzić piątkowy wieczór w atmosferze refleksji , miłośnikom poezji śpiewanej połączonej z rockowym brzmieniem koncert na pewno przypadnie do gustu.

Bilety kosztują 15 złotych. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Chętnych prosimy o e-maile z hasłem „Kroki – Teatr Zdrojowy”. Szczęśliwców wyłonimy w losowaniu, o czym powiadomimy pocztą zwrotną.

Wejściówki do nabycia w Zdrojowym Teatrze Animacji, Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej przy pl. Piastowskim oraz w sklepie muzycznym „Demo” przy ul. 1 Maja 60 w Jeleniej Górze. Rezerwacja 0757557690 lub 601736190

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

ago. 29-05-2009 6:53
Fajnie, że jest ten artykuł, bo pod zakładką "Będzie się działo" informacje są podane bardzo nieszczególnie. A jedna z nich (ta druga) nawet wprowadza w błąd - jest tam napisane, że koncert już się ... odbył! Może trzeba coś poprawić... <br><br> <i>koncert się odbędzie, mamy kłopot techniczny z usunięciem tej błędnej informacji o tym, że nie ma takiej zapowiedzi. M. Komorowski</i>

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group