Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6266
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Muzyczna jazda z Kumplami w Muszli Koncertowej

Środa, 17 lipca 2013, 7:46
Aktualizacja: 7:48
Autor: Manu
Jelenia Góra: Muzyczna jazda z Kumplami w Muszli Koncertowej
Fot. Archiwum Jelonki.com
Już w nadchodzącą sobotę (20 lipca) o godz. 16.00 w Muszli Koncertowej w Cieplicach wystąpi zespół Kumple. Formacja gra muzykę z pogranicza jazzu, bluesa i folku.

Zespół Kumple powstał w Jeleniej Górze w czerwcu 2011r. Stylistyka zespołu to pogranicze jazzu, funky, bluesa oraz muzyki rozrywkowej. Dla „Kumpli” najważniejsza jest przyjemność grania, energia czerpana z muzyki oraz wzajemna inspiracja i kontakt z publicznością.

Kumple to: Karolina Lipska – śpiew, Piotr Michalak – fortepian, Tomasz Pierzchniak – bas i Radosław „Głowa” Przybylski – perkusja.

Wokalistka Karolina Lipska studiowała na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Poszukuje własnego stylu. W muzyce lubi zabawę rytmem, artykulacją, harmonią.

Piotr Michalak z wykształcenia elektronik (Politechnika Wrocławska), z zawodu muzyk estradowy, bluesman grający w „JJ Band i Przyjaciele”.

Tomasz Pierzchniak – muzyk, kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Współpracuje z grupą „Semplice”, z zespołem „W tym sęk” z Bartkiem Porczykiem oraz Teatrem Polskim we Wrocławiu.

Radosław „Głowa” Przybylski – absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, perkusista Big Bandu Filharmonii Dolnośląskiej oraz zespołu „W tym sęk”. Angażuje się również w edukację młodzieży.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group