Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 7090
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Można wygrać kamerę cyfrową

Środa, 7 maja 2008, 14:35
Aktualizacja: 14:37
Autor: JEN
W najbliższą sobotę (10 maja o godz. 17.) szczypiornistki Finephram Carlos spotkają się w meczu rewanżowym play off o zdobycie piątego miejsca w kraju z Piotrcovią Piotrków Trybunalski. W przerwie meczu jeden z kibiców stanie się posiadaczem kamery cyfrowej.

Kibice oczekują, że nasze dziewczyny „postawią kropkę nad i” w tym spotkaniu, bo odniosą w hali przy ul. Złotniczej 12 zwycięstwo.

Przypomnijmy, że w Piotrkowie Trybunalskim Finepharm Carlos wygrał 35:30 (14:11) i było to pewne zwycięstwo, choć jeleniogórzanki grały bez kontuzjowanej Iriny Latyszeskiej a Marta Gęga nie była w pełni sił po wyleczeniu zapalenia oskrzeli.

Nasza drużyna jest więc w rewanżowym spotkaniu w lepszej sytuacji, bo wystarczy jej do zdobycia piątego miejsca w kraju nawet przegrana różnicą nie większą niż cztery bramki.

Nikt jednak z naszych kibiców, którzy jak zwykle licznie przybędą do hali przy ul. Złotniczej, nie dopuszcza tego do myśli. - Nasze dziewczyny zawsze do końca grają o zwycięstwo, bo tak każe im ambicja – twierdzą zgodnie.

Prócz zakończenie tego sezonu i, mamy takie przekonanie, fetowania z okazji zdobycia piątego miejsca w kraju przez nasze dziewczyny, kierownictwo Finepharm Carlos przygotowało kolejną miłą niespodziankę. w przerwie meczu odbędzie się losowanie wśród kibiców cyfrowej kamery video.

Wstęp wolny

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group