Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 6470
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Motocyklista nie uciekł

Czwartek, 26 sierpnia 2021, 12:25
Autor: 112
Mysłakowice: Motocyklista nie uciekł
Fot. Archiwum Policji
Kara pozbawienia wolności do pięciu lat grozi, zatrzymanemu przez jeleniogórskich funkcjonariuszy. Jest on podejrzany o niezatrzymanie się do kontroli drogowej i kierowanie bez uprawnień. Grozi mu za to do pięciu lat pozbawienia wolności.

25 sierpnia około godziny 10.45 policjanci na ulicy Jeleniogórskiej w Mysłakowicach zauważyli motocyklistę, który na ich widok gwałtownie przyspieszył. Postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Dali kierowcy sygnał do zatrzymania, jednak on nie reagował i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim mając włączone sygnały świetlne i dźwiękowe.

W pewnym momencie policjanci go wyprzedzili i ponownie dali sygnał do zatrzymania, motocyklista nie zamierzał jednak się zatrzymać, tylko skręcił w polną drogę, porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Kilka minut później policjanci go zatrzymali. Kierującym okazał się 30-letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego. Mężczyzna oświadczył, że nie zatrzymał się do kontroli, bo nie ma uprawnień do kierowania motocyklami.

Twoja reakcja na artykuł?

4
9%
Cieszy
29
66%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
2%
Smuci
3
7%
Złości
7
16%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group