Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 4983
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Motocyklista bez uprawnień pędził 168 km na godzinę

Czwartek, 24 października 2019, 17:08
Aktualizacja: Piątek, 25 października 2019, 12:16
Autor: 112
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 30–letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego za jazdę bez uprawnień z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym, łamanie przepisów, a tym samym stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.

14 października br. policjanci pełniąc służbę na ul. Spółdzielczej w Jeleniej Górze o godz. 10.24 zauważyli motocyklistę jadącego w kierunku Szklarskiej Poręby z dużą prędkością. Miernik wskazał, że kierowca na ograniczeniu prędkości do 70 km na godzinę miał na liczniku 168 km.

Ponadto kamera zarejestrowała serię wykroczeń, których motocyklista dopuścił się w ruchu, tj. wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i na zakazie oraz poruszanie się po powierzchni wyłączonej.

Kierowca dobrowolnie poddał się karze w postaci zakazu prowadzenia pojazdów na 18 miesięcy oraz musi zapłacić 1500 zł grzywny.

Twoja reakcja na artykuł?

10
42%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
8%
Złości
10
42%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy na ulicy Wolności powinno być więcej np. świateł, aby spowolnić ruch na odcinku do Cieplic?

Oddanych
głosów
441
Tak
31%
Nie, tak jak jest jest dobrze
59%
Nie mam zdania
10%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Specjalnie szkoleni rosyjscy agenci sabotują w Europie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
112
Kolizja w Radomierzu
 
Ciekawe miejsca
Wznowienie badań archeologicznych na zamku w Bolkowie
 
Aktualności
Sudecka – z serca miasta w góry
 
Kilometry
Od dziś "ciepły przycisk" w autobusach MZK
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group