Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 11209
Zalogowanych: 93
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Motocyklista bez uprawnień – 53 km/h za szybko

Piątek, 9 czerwca 2017, 12:26
Aktualizacja: 12:29
Autor: 112
Policjanci jeleniogórskiej drogówki zatrzymali motocyklistę, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym, nie posiadał uprawnień do kierowania oraz motocykl, którym się poruszał nie miał aktualnych badań technicznych. Kierujący został ukarany mandatem w wysokości 1000 zł, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny, a motocykl został odholowany na parking.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który kierował pojazdem bez uprawnień oraz przekroczył prędkość w terenie zabudowanym.

Do zdarzenia doszło 7 czerwca 2017 roku około godziny 19.40 na ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej motocyklistę, który jechał z nadmierną prędkością. Ze wskazania policyjnego radaru wynikało, że kierujący w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km, miał na liczniku 103 km/h. W trakcie kontroli okazało się, że 29-letni kierujący dodatkowo nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a motocykl którym się poruszał nie posiadał aktualnych badań technicznych.

W związku z wykroczeniami, które popełnił 29-latek został on ukarany mandatem w wysokości 1000 zł, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny, a motocykl został odholowany na parking - informuje podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy popierasz imprezy biegowe w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
401
Tak - świetny pomysł
60%
Nie - za duże utrudnienia dla mieszkańców
27%
Nie mam zdania
13%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego „tanie auto” często wychodzi drożej? Pułapki branży moto
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Pieniądze dla najlepszych klubów
 
Karkonosze
Rusza przetarg na przebudowę obserwatorium na Śnieżce!
 
Seniorzy
Pierwszy objaw niszczycielskiej choroby stawów
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
Okraj – schronisko na granicy dwóch światów
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group