Poniedziałek, 22 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Młodzicy Karkonoszy tuż za podium

Audio

Czytaj na głos

Autor: ahawer 1 min czytania

Wysokie, czwarte miejsce zajęli młodzicy Karkonoszy Jelenia Góra w szóstej edycji Winter Silesian Cup rozrywanej w Świdnicy.

reklamy

Podopieczni Łukasza Kowalskiego w meczu o trzecie miejsce ulegli gospodarzom, po bardzo zaciętym meczu 2:3.
W zawodach zwyciężył Orzeł Ząbkowice. We wcześniejszych dniach triumfowały Lazne Belohrad (2001), Hradec Kralove (2000) i Gryf Świdnica (1999). Zawody jedenastolatków odbywały się pod patronatem firmy Jodko-Schiewe. Ufundowany przez nią puchar trafił do rąk graczy Orła Ząbkowice. W finale Orzeł wygrał 2:1 z Miedzią Legnica.

W sumie w imprezie zorganizowanej przez klub sportowy Gryf Świdnica wzięło udział prawie 50 młodzieżowych zespołów z całej Polski i Czech.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka