Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3165
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mocny akcent na finał

Poniedziałek, 8 maja 2006, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Mocny akcent na finał
Fot. rylit
Ostre jamajskie rytmy transowego reggae zabrzmiały na zakończenie muzycznego maratonu tej muzyki przygotowanego z okazji Wiosny Cieplickiej. W zdrojowym amfiteatrze wystąpił zespół Habakuk.

Pochodzący z Częstochowy muzycy rozgrzali publiczność niemal do czerwoności. Przybyli cieszyli się z koncertu i jednocześnie żałowali, że impreza już się kończy.

Przez kilka dni na scenie amfiteatru wystąpiły znane formacje Vavamuffin i Paprika Korps. Występ Habakuku był mocnym akcentem na finał.
Nazwa zespołu pochodzi z języka asyryjskiego i oznacza roślinę jadalną. Habakuk znany jest z Biblii hebrajskiej z księgi noszącej jego imię.

Jak zauważyli obserwatorzy wydarzenia minusem była niewystarczająca ochrona. Mieszkańcom Cieplic nie podobały się też niektórzy fani, pijani lub pod wpływem narkotyków. Z kolei publiczność narzekała na kłopoty z nagłośnieniem i nienajlepszą słyszalność występów.

Nie umniejsza to jednak temu, że maraton był udany i ożywił na kilka dni amfiteatr w parku Zdrojowym. Zdaniem wielu przydałoby się, aby częściej odbywały się tam różne imprezy, nie tylko rockowe czy z gatunku reggae.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group