Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 6067
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Moc atrakcji w Cieplicach już dzisiaj

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 5 maja 2013, 10:00
Aktualizacja: 10:11
Autor: Org
Fot. org
Niezwykła impreza szykuje się dzisiaj (5 maja) w Cieplicach. Przy wejściu do Parku Zdrojowego od Placu Piastowskiego odbędzie się piknik piłkarski, którego organizatorem jest Akademia Piłkarska Karkonosze Jelenia Góra. Impreza odbędzie się na unikalnym przenośnym boisku firmy Golbox.

Otwarty Turniej dla wszystkich chętnych odbędzie w godzinach od 12:00 do 16:00. Oprócz rywalizacji przewidziano szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Dodajmy, że w większości towarzyszących konkursów i zajęć będą mogły wziąć udział nie tylko dzieci ale i dorośli.

Oto część wydarzeń, które zaplanowano poza rozgrywkami: VESNA Bajeczne Imprezy zapewni malowanie dziecięcych buziek, puszczanie wielkich baniek mydlanych, układanie budowli z gigantycznych klocków, znakowanie rowerów. Będzie też pokaz policyjny, miasteczko ruchu drogowego organizowane przez straż miejską, darmowa wata cukrowa w godzinach od 13 do 15, darmowy poczęstunek (kiełbasa, ciasto) w zamian za pomoc w zakupie sprzętu sportowego dla najmłodszych, konkurs zgaduj zgadula piłkarska (startuje rodzic i dziecko), otwarty konkurs w żonglowaniu piłką nożną dla dzieci i rodziców, konkurs rzutów karnych dla wszystkich chętnych, slalom z piłką na czas (suma czasu rodzica i dziecka), rzuty karne: 5 strzela rodzic, 5 strzela dziecko, zawody okrzyk: goooool - na czas - kto dłużej, konkurs plastyczny pod hasłem "Liga Mistrzów", konkurs wiedzy o piłce nożnej, pokaz zajęć piłkarskich dla dzieci z rodzicami.

- Głównym celem imprezy jest rozbudzenie zainteresowania grą w piłkę nożną, co łączy się z ogólnym rozwojem psychofizycznym, jak również tworzenie pozytywnych postaw wobec aktywności ruchowej wśród dzieci, utrzymanie sprawności fizycznej i zdrowego stylu życia – informują organizatorzy.

Udział w każdej części imprezy jest bezpłatny!

Szczegółowych informacji udziela Akademia Piłkarska MOS Karkonosze, dane kontaktowe na oficjalnej stronie klubu www.apkarkonosze.jg24.pl,

Stałymi partnerami działalności Akademii Piłkarskiej są: Miasto Jelenia Góra, Bank Zachodni WBK S.A. i Restauracja KFC.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~referendum 5-05-2013 10:49
przypominamy, iz podczas wszelkich imprez w miescie zbierane sa podpisy za referendum majacym na celu odwolac obecnego nieudolnego prezedenta p. Zawiłę. WWW.STOPZAWILA.PL
~w13 5-05-2013 11:40
jak ktoś jest z cieplic ..to nich wie ze lepszego prezydenta dbającego o interesy tej dzielnicy nie będzie..ilość inwestycji w cieplicach jest jak nigdy dodtad.. wiec niech referendum robi sobie zabobrze...albo goduszyn/z czerwona gwiazda chcącą robić karierę ploityczną../ a u nas to nie przejdzie
~ala 5-05-2013 12:22
zbierajcie podpisy żeby odsunąć od koryta zawiłę i papaja którzy zafundowali m.innymi najwyższą cenę śmieci w Polsce.Dbają tylko o swoje intwesy i swoich rodzin i znajomych
~normalny 5-05-2013 12:40
przyjdę....na referendum
~KRECIK 5-05-2013 13:06
Mnie przekonuje do wyjazdu tylko to że będą zbierać glosy na referendum a My z rodziną jeszcze sie podpisaliśmy więc będziemy!!!
~śmieszek 5-05-2013 14:37
A jaką mamy alternatywę zamiast Zawiły? Zawodowego bezrobotnego Jędraszko jako prezydenta i drugiego bezrobotnego - Kaflika jako jego rzecznika? Buhahaha!
~asd 5-05-2013 18:34
Moc atrakcji to jest w pensjonatach w Karpaczu.
~Ala 5-05-2013 21:11
Ja proponuję na prezydenta Pana Obrębalskiego. Lepszego prezydenta mieć nie będziemy nigdy. Bardzo mądry człowiek i naprawdę zrobił wiele dla Cieplic a nie jak Zawiła wszystko co zaczęte to on marnuje.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group