Poniedziałek, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 10463
Zalogowanych: 57
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Moc atrakcji w Cieplicach już dzisiaj

Niedziela, 5 maja 2013, 10:00
Aktualizacja: 10:11
Autor: Org
Jelenia Góra: Moc atrakcji w Cieplicach już dzisiaj
Fot. org
Niezwykła impreza szykuje się dzisiaj (5 maja) w Cieplicach. Przy wejściu do Parku Zdrojowego od Placu Piastowskiego odbędzie się piknik piłkarski, którego organizatorem jest Akademia Piłkarska Karkonosze Jelenia Góra. Impreza odbędzie się na unikalnym przenośnym boisku firmy Golbox.

Otwarty Turniej dla wszystkich chętnych odbędzie w godzinach od 12:00 do 16:00. Oprócz rywalizacji przewidziano szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Dodajmy, że w większości towarzyszących konkursów i zajęć będą mogły wziąć udział nie tylko dzieci ale i dorośli.

Oto część wydarzeń, które zaplanowano poza rozgrywkami: VESNA Bajeczne Imprezy zapewni malowanie dziecięcych buziek, puszczanie wielkich baniek mydlanych, układanie budowli z gigantycznych klocków, znakowanie rowerów. Będzie też pokaz policyjny, miasteczko ruchu drogowego organizowane przez straż miejską, darmowa wata cukrowa w godzinach od 13 do 15, darmowy poczęstunek (kiełbasa, ciasto) w zamian za pomoc w zakupie sprzętu sportowego dla najmłodszych, konkurs zgaduj zgadula piłkarska (startuje rodzic i dziecko), otwarty konkurs w żonglowaniu piłką nożną dla dzieci i rodziców, konkurs rzutów karnych dla wszystkich chętnych, slalom z piłką na czas (suma czasu rodzica i dziecka), rzuty karne: 5 strzela rodzic, 5 strzela dziecko, zawody okrzyk: goooool - na czas - kto dłużej, konkurs plastyczny pod hasłem "Liga Mistrzów", konkurs wiedzy o piłce nożnej, pokaz zajęć piłkarskich dla dzieci z rodzicami.

- Głównym celem imprezy jest rozbudzenie zainteresowania grą w piłkę nożną, co łączy się z ogólnym rozwojem psychofizycznym, jak również tworzenie pozytywnych postaw wobec aktywności ruchowej wśród dzieci, utrzymanie sprawności fizycznej i zdrowego stylu życia – informują organizatorzy.

Udział w każdej części imprezy jest bezpłatny!

Szczegółowych informacji udziela Akademia Piłkarska MOS Karkonosze, dane kontaktowe na oficjalnej stronie klubu www.apkarkonosze.jg24.pl,

Stałymi partnerami działalności Akademii Piłkarskiej są: Miasto Jelenia Góra, Bank Zachodni WBK S.A. i Restauracja KFC.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Co wolisz: kawę, herbatę czy wodę?

Oddanych
głosów
838
Kawa
38%
Herbata
22%
Woda
30%
Inny napój (np. sok, cola, mleko)
10%
 
Głos ulicy
Czy Teatry Uliczne w tym roku się podobały?
 
Warto wiedzieć
Jak Kościół zdobył swój majątek?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Kultura
Przyjechali do Jeleniej Góry z Grecji
 
Aktualności
Teatry Uliczne – videorelacja z soboty
 
Aktualności
Uszkodzona sygnalizacja na przejeździe kolejowym
 
Aktualności
Castle Party Bolków – fani zjechali z całej Europy
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group