Poniedziałek, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 3268
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mnożą się dzikie wysypiska na terenie miasta

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 23 marca 2018, 15:28
Autor: tvdami
Nieracjonalne i niezrozumiale jest zachowanie mieszkańców, którzy regularnie zaśmiecają nasze miasto. Nie są to pojedyncze przypadki, problem ten dotyczy wielu miejsc w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~ 23-03-2018 15:35
Jak wypije puszkę piwa to SM go namierzy jak samochodami bydło wywozi śmiecie to nie widzą tak samo jak z komina leci czarny dym wiedzą o nich jeszcze pewnie ich informują kto nadał
~Gość 23-03-2018 18:53
Co to pomoże jak ludzie to świnie i wszystko wyrzucają gdzie popadnie ,nie chce sie tym swiniom wozic do punktu lub posegregować i wrzucic do kublow to cisna gdzie tylko sie da a przewaznie to sa ci co to w tych domach jednorodzinnych mieszkaja bo oni klopot maja ze smieciami nie raz widze jak auta na DJE podjezdzaja i pod smietniki stawiaja wory ze smieciami to sa te wlasnie swinie z wioch kiedys nawet zwrucilem uwage takie swini z łomnicy bo wiem kto to to tylko sie usmiechnela ,ale coz taka swinia to tylko tak potrafi
~Widzę 23-03-2018 19:06
Przestań pan gadać głupstwa,przejdź się pan po ulicach a nie tylko autkiem , idą święta przyjadą obcy i co widzą , przed domami wystawione śmieci. I to niby inteligencja w nich mieszka. Przed nami Noc Konfesjonałów może spowiadający zapytają grzeszników o śmieci.
~ 10-06-2018 15:57
do: ~Widzę (19:06)
Korytarze na koscielnej Sa bardzo brudne MPGK ulewa
~marecki5 24-03-2018 7:37
Ustawa śmieciowa to jest wielkie oszustwo i to powinien być temat do rozmowy - wystarczy pojechać do Niemiec i zobaczyć jak tam to wygląda - u nas raz się płaci za śmieci w sklepie, drugi raz wyrzucając je. Opakowania zwrotne to sporadyczne przypadki - czemu u nas nie można zmusić korporacji do ponoszenia pełnych kosztów swojego biznesu - chcesz sprzedawać piwo w Polsce, to zajmujesz się utylizacją swoich opakowań - to proste. Poza tym (pora niektórym wytłumaczyć) każdy Polak płaci za śmieci, tak czy inaczej - w czynszu, czy faktura za wywóz (to mieszkańcy domków) zatem podrzucanie - komentowane powyżej - jest mniejszym złem niż spalanie czy zaśmiecanie lasów. Kwestią jest tylko interes firmy wywożącej i nic więcej. Niech się o to martwi MPGK i koniec. Gdzie pewność że ci z aut DJE nie przywożą właśnie śmieci zebranych na spacerze w lesie? Może akurat tak było... Domy jednorodzinne mają limit ilości śmieci - jak ktoś przekracza, worki stoją obok pojemnika - wygląd paskudny i zwierzęta mogą zrobić cyrk jeszcze większy, zatem niech przywożą do miasta - to dla wszystkich zdrowiej jest przecież - nie da się zmusić MPGK do większej pracy bo logistyki nie przeskoczą. Najpierw jednak, polecam nie kupować śmieci, to życie będzie prostsze i zapewne zdrowsze... To tak na koniec - do tego "piwa" w puszce ....
~Boss 24-03-2018 7:43
Jest takie powiedzenie bałagan jest nie tam gdzie ludzie śmiecą tylko tam gdzie kiepsko sprzątają ,jak gospodarką odpadami zajmowało się wyłącznie M.P.G.K i inne profesjonalne firmy to był porządek teraz nadzorują wszystko partyjni fachowcy jest pięć razy drożej śmieci nie wywożone na czas dzikie wysypiska ,nie rozumiem kto wpadł na pomysł zamykania boksów lepiej chyba żeby brudasy podrzucały śmieci niż wywoziły do lasu nie raz widziałem jak wywalają worki pod wiaty albo jak ludzie z Jeżowa na łąkę koło cmentarza obok szeregówek druga sprawa budowy stawiają domy a nigdzie nie widać kontenerów co robią z odpadami ?Rozwiązania problemu są ba...lne ale najlepsza metoda kacyków to podwyższać opłaty uczciwym i wystawianie mandatów
~Lesław 24-03-2018 8:06
Jedyne rozwi
~dj. .... 24-03-2018 8:29
bosie coś dzwonili ale nie w twoim kościele. Porządek jest nie od ilości sprzątających tylko od brudzących.
~Złomiaszcichy 24-03-2018 8:49
Najlepsi są "bogacze" z Jeżowa. Jadąc do pracy podrzucają swoje śmieci na Zaborze. Mało im, że smrodzą na całe miasto, to jeszcze syfią gdzie popadnie.
~Sanescobar 24-03-2018 11:13
do: ~Złomiaszcichy (8:49)
Bredzisz zawistny januszu z bloku tyrający za 1600 netto
~Złomiaszcichy 24-03-2018 13:10
do: ~Sanescobar (11:13)
Nie jestem zawistnym,tylko stwierdzam fakty. W Jeżowie mieszka paru oszczędnych. Zarabiam więcej i nie mam kredytu .Żyj oszczędnie,bo komornik już się czai naTwoją lepiankę. Niedawno powiesiłem słoninkę dla sikorek lecz nie pojadły, bo dwóch kredyciarzy z Jeż. się o nią pobiło i ją buchnęli.
~eco 24-03-2018 15:02
Co ma zrobić z trzema wiadrami np. gruzu budowlanego, np. skuta glazura, kilka cegiel wykutych podczas naprawy czegoś itd.? Do "kosza" ogólnego nie wolno. "Wycieczka" do MPGM to koszmar! Mierzenie, ważenie, dane osobowe, zaświadczenie o zameldowaniu, o opłaconym czynszu i limit, chyba 100kg na rok. Mam na trzy wiadra gruzu zamawiać kontener? Chyba kogoś powaliło!
~kościelny 25-03-2018 5:16
do: ~eco (15:02)
Jeżeli chodzi o gruz to można się go pozbyć bezpłatnie,na terenie byłej Celwiskozy jest firma "Nowak" przyjmują tam gruz za darmo.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group