Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 4 kwietnia
Imieniny: Benedykta, Wacława
Czytających: 9292
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Młodzież Karkonoszy w kolejnej rundzie

Środa, 5 września 2018, 16:12
Aktualizacja: 16:14
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Młodzież Karkonoszy w kolejnej rundzie
Fot. Przemek Kaczałko
W II rundzie Pucharu Polski na szczeblu OZPN Jelenia Góra juniorzy starsi Karkonoszy pewnie pokonali seniorów z KS Maciejowa (lider klasy B) 4:0. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie meczu rozegranego na stadionie przy ul. Lubańskiej.

Jeleniogórskie derby pomiędzy juniorami starszymi Karkonoszy a seniorami z KS Maciejowa w pierwszej połowie pokazały, że więcej szybkości i techniki mają w nogach nominalni gospodarze, ale efektów brakowych w tej części gry nie było. Sytuacja zmieniła się, gdy w 57. minucie wynik otworzył Kacper Gęślak. Na kolejne ciosy nie trzeba było długo czekać - w 63. minucie Makuchowski podwyższył na 2:0 i co ciekawe, w kolejnej akcji po wznowieniu gry ten sam zawodnik pokonał Krajewskiego po raz drugi. Śmiało można zaznaczyć, że pomiędzy dwoma golami zawodnika Karkonoszy minęło mniej niż 60 sekund, jednak sędziowie odnotowali bramki minutę po minucie. Wynik na 4:0 ustalił Kacper Gęślak, który z dwóch metrów wpakował piłkę do siatki po tym jak Makuchowski minął golkipera gości i wyłożył futbolówkę naszemu napastnikowi. W końcówce meczu Karkonosze miały jeszcze okazje do podwyższenia rezultatu, ale też ekipa z Maciejowej szukała swoich szans. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:0.

Karkonosze Jelenia Góra (js) - KS Maciejowa 4:0 (0:0)
Karkonosze: Marceniuk (80' Lis) - Orzeszko (70' Dzedzej), Proietti, Jaworski (46' Makuchowski), Owsiejewicz, Uroda (65' Martyniak), Kaziemko, Ulanowski, Marciniak (55' Pakosz), Podgórski, Gęślak.
KSM: Krajewski - Mróz, Sławski, Ziobro, Wieczorkiewicz, Gil, Figueras, Banacki, Martyniak (46' Orłowski), Szczotka (60' Gdeczyk), Stanisławski (60' Wrotecki).
Widzów: 50.

W środę (5.09) kolejne mecze Pucharu Polski. O godz. 17:00 na stadionie przy ul. Złotniczej juniorzy młodsi Karkonoszy podejmą Woskara Szklarska Poręba, o tej samej godzinie grają m.in. Olimpia Kowary z seniorami Karkonoszy oraz KS Łomnica z Pogonią Świerzawa.

Twoja reakcja na artykuł?

5
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co jest największą zmorą jeśli chodzi o śmiertelne wypadki na drogach?

Oddanych
głosów
200
Brawura kierowców
64%
Pijaństwo i jazda pod wpływem
32%
Kiepski stan naszych dróg
4%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Masz to w kuchni... To po cichu niszczy Twoje nerki
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Autyzm to nie choroba
 
Aktualności
Jest opiekun Bike Parku Czarne
 
Kultura
Natalia śpiewa Bajm
 
Uzdrowisko Cieplice
Sekret Młodości – Teoria przewlekłego zapalenia
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group