Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 7642
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Młodzi w Jeleniej” powracają. Głosujcie na nich!

Czwartek, 12 marca 2015, 7:36
Aktualizacja: 7:38
Autor: Angela
Jelenia Góra: „Młodzi w Jeleniej” powracają. Głosujcie na nich!
Fot. Organizator
Społeczność „Młodzi w Jeleniej” bierze udział w projekcie Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu realizowanego przez Klub Jagielloński. – Tym razem znacznie mniej będziemy narzekać, a więcej będziemy działać – zapowiadają uczestnicy i proszą o głosy.

Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu polega na prowadzeniu w szkołach ponadgimnazjalnych cyklu całodniowych innowacyjnych symulacji oraz zajęć typu case study poświęconych polskiemu systemowi parlamentarnemu. Uczestnicy, w tym „Młodzi w Jeleniej” mają do wykonania trzy zadania.

Pierwsze z nich polega na wyrażeniu dumy z polskości w oryginalnej formie filmowej, czyli nakręcenie krótkiej sceny z myślą przewodnią „Z czego jestem dumny jako Polak". Drugie – to wykonanie oryginalnych zdjęć swojego miasta z krótkim opisem o tym, czym jest „Moje Miasto”. A trzecie zadanie to przeprowadzenie projektu społecznego oraz przygotowanie jego prezentacji w formacie umożliwiającym umieszczenie jej na YouTube.

- Pierwszy etap za nami. Uczestniczyliśmy już w trzydniowych zajęciach (o których więcej można przeczytać na: http://bit.ly/1Gg1pt2) oraz możemy się pochwalić naszym „memem” promującym Jelenią Górę, na który możecie oddawać głos wchodząc na http://bit.ly/1wHi2uO. Bez państwa wsparcia nic się nie uda, wszystko opiera się na państwa głosach! Zwracamy się więc z ogromną prośbą o głosowanie na nas i zachęcanie do tego swoich bliskich i znajomych – dodają Młodzi w Jeleniej.

Teraz uczestnicy projektu mają do wykonania film i projekt społeczny. – Te zaprezentujemy już wkrótce! – zapowiadają „Młodzi”.

Więcej na temat „Młodych w Jeleniej” można znaleźć na facebooku: https://www.facebook.com/mwjeleniej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group