Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 9904
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Młodzi niezwykle utalentowani w Przystani Twórczej

Wtorek, 11 października 2011, 9:21
Aktualizacja: 9:21
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Młodzi niezwykle utalentowani w Przystani Twórczej
Fot. Organizator
Nieoszlifowane i nieodkryte jeszcze diamenty artystyczne już w najbliższy piątek (14.10) o godz. 19.00 zaprezentują się w trzech kategoriach artystycznych: śpiew, interpretacja i fotografia. Impreza odbędzie się w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury.

W "rolach głównych" wystąpią laureaci I Cieplickiego Kutra Artystycznego „Bądź na fali”. Na scenie zobaczymy między innymi: Paulinę Bocian (śpiew), Paulinę Kaczorowską (śpiew), Natalię Lis (śpiew), Kasię Skórę (śpiew), Urszulę Nowak (interpretacja), Konrada Boznańskiego (interpretacja) czy Szymona Chylińskiego (śpiew).

Dodatkowym ubarwieniem tego piątkowego wydarzenia będzie otwarcie wystawy fotografii jeleniogórzanki - Ewy Szafrańskiej, uczennicy Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze. Zapytana, co najbardziej lubi fotografować odpowiada – „zwykłe proste rzeczy, ale pod niezwykłym kątem”. Wystawa „Mijając CodzIeNNOŚĆ” jest jej oczekiwanym debiutem.

Bilety w cenie 5 zł są do nabycia w przedsprzedaży w Przystani Twórczej – Cieplickiego Centrum Kultury przy ul. Ściegiennego 5/7, 58-560 Jelenia Góra. tel. 75 712 28 92. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.cieplice.org.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group