Piątek, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 7612
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Młodzi jeleniogórzanie najlepsi w Świdnicy

Sobota, 29 grudnia 2012, 1:18
Aktualizacja: Niedziela, 30 grudnia 2012, 15:03
Autor: MDvR
Świdnica: Młodzi jeleniogórzanie najlepsi w Świdnicy
Fot. użyczone
Zwycięstwem młodych zawodników z Akademii Piłkarskiej MOS Karkonosze Jelenia Góra zakończył się turniej halowej piłki nożnej Winter Silesian Cup w kategorii U–9 rozgrywany w Świdnicy. Piłkarze KKS–u Jelenia Góra zajęli trzecie miejsce w swojej grupie i nie zdołali wywalczyć awansu do półfinału.

Grupa I
Gryf I Świdnica – Trick Wrocław 3:2
Piast Jawor – F.S MOST (Czechy) 1:1
KKS Jelenia GÓRA – Zagłębie LUBIN 0:2
Gryf I Świdnica – Piast Jawor 5:0
Trick Wrocław – F.S MOST (Czechy) 1:3
Gryf I Świdnica – KKS Jelenia GÓRA 1:0
Piast Jawor – Zagłębie LUBIN 4:1
Trick Wrocław – KKS Jelenia GÓRA 0:3
F.S MOST (Czechy) – Zagłębie LUBIN 0:1
Trick Wrocław – Piast Jawor 1:4
Gryf I Świdnica – F.S MOST (Czechy) 1:0
Trick Wrocław – Zagłębie LUBIN 0:4
Piast Jawor – KKS Jelenia GÓRA 0:2
Gryf I Świdnica – Zagłębie LUBIN 2:1
F.S MOST (Czechy) – KKS Jelenia GÓRA 1:1

Grupa II
Śląsk Wroclaw S.A. – MOS Karkonosze Jelenia Góra 3:0
Miedź Legnica – Gryf II Świdnica 0:4
UKS 10 Bielawa – MKP Wołów 1:1
Śląsk Wrocław S.A – Miedź Legnica 2:0
MOS Karkonosze Jelenia Góra – Gryf II Świdnica 5:0
Śląsk Wrocław S.A – UKS 10 Bielawa 5:0
Miedź Legnica – MKP Wołów 0:1
MOS Karkonosze Jelenia Góra – UKS 10 Bielawa 1:1
Gryf II Świdnica – MKP Wołów 1:0
M.O.S Karkonosze Jelenia Góra – Miedź Legnica 4:2
Śląsk Wrocław S.A – Gryf II Świdnica 2:1
MOS Karkonosze Jelenia Góra – MKP Wołów 1:0
Miedź Legnica – UKS 10 Bielawa 0:2
Śląsk Wrocław S.A – MKP Wołów 0:1
Gryf II Świdnica – UKS 10 Bielawa 0:1

Półfinały:
Gryf Świdnica – Akademia Piłkarska MOS Karkonosze Jelenia Góra 2:2 (karne1:2)
Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin 3:0

Mecz o 3. miejsce:
Gryf Świdnica – Zagłębie Lubin 1:0

Finał:
Akademia Piłkarska MOS Karkonosze Jelenia Góra – Śląsk Wrocław 0:0 (karne 2:0)

Skład zwycięzców: Romanowski, Wójcicki, Chorągwicki, Lasek, Tyrański, Piętka, Neumann, Bartecki, Mścisz

Najlepszy zawodnik:
Paweł Borzęcki (Śląsk Wrocław S.A.)

Najlepszy bramkarz:
Kamil Kulik (Piast Jawor)

Najlepszy strzelec:
Radosław Tyrański (AP MOS Karkonosze)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group