Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 3263
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: MKSPR Jelenia Góra ulega Zagłębiu Lubin

Sobota, 5 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 5 sierpnia 2006, 19:35
Autor: Agnieszka Rafińska
Wczoraj na hali przy ulicy Złotniczej odbył się sparing pomiędzy MKSPR Jelenia Góra a Zagłębiem Lubin. Zwycięsko z tej potyczki wyszła ekipa wicemistrzyń Polski, pokonując jeleniogórzanki 45-33.

Pojedynek był rozgrywany 3 razy po 30 minut. W zespole z Jeleniej Góry wystąpiło tylko sześć seniorek. Drużyna bardzo odmłodzona nie dała się przestraszyć utytułowanym przeciwniczkom. Jednak umiejętności piłkarek ze stolicy Karkonoszy nie pozwoliły na uzyskanie korzystniejszego wyniku.

Jeleniogórzanki zagrały w składzie: Katarzyna Nowak, Agnieszka Szalek, Małgorzata Jędrzejczak, Marta Gęga, Karolina Kasprzak, Marta Dąbrowska, Małgorzata Buklarewicz, Anna Bąkowska, Anna Stanisławiszyn, Magdalena Tajerle, Marzena Buchcic, Sabina Kobzar, Agnieszka Kocela, Anna Bukała, Joanna Bogusławska, Marta Oreszczuk.

- Mimo przegranej uważam, że dziewczyny pokazały się naprawdę z bardzo dobrej strony. Najlepiej w meczu wypadły: Małgorzata Jędrzejczak, Marta Gęga, Karolina Kasprzak i juniorka Marta Dąbrowska. Myślę, że w następnych spotkaniach zespół będzie grał jeszcze lepiej. Niestety byliśmy zmuszeni odwołać nasze gry z Algierią, ponieważ zawodniczki z tego kraju nie mogły przyjechać do Polski. Za to 8 lub 9 sierpnia zagramy sparing w Dzierżoniowie. Na naszej hali najbliższe spotkanie odbędzie się 11 sierpnia o godzinie 19.00. Rywalem będzie zespół Slavii Praga – powiedział po meczu trener jeleniogórzanek, Zdzisław Wąs.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group