Czwartek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 10929
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mistrzostwa w biegu na nartorolkach, łyżworolkach i hulajnogach

Poniedziałek, 17 czerwca 2013, 12:45
Aktualizacja: 12:47
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Mistrzostwa w biegu na nartorolkach, łyżworolkach i hulajnogach
Fot. www.mkskarkonosze.pl
Komitet organizacyjny „XII Mistrzostw Jeleniej Góry – Sobieszowa” w biegu na nartorolkach, łyżworolkach i hulajnogach rozgrywanych pod patronatem prezydenta Jeleniej Góry w ramach „Dni Sobieszowa” zaprasza wszystkich chętnych do sprawdzenia swoich możliwości podczas zawodów, które odbędą się w sobotę, 22 czerwca w godz. 9:45 – 13:00.

- Od szeregu lat zauważamy potrzebę organizacji zawodów na nartorolkach, hulajnodze i na łyżworolkach, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży. Celem zawodów jest wyłonienie młodzieży uzdolnionej sportowo do uprawiania narciarstwa biegowego, umożliwienie rozwoju talentu sportowego, promocja biegów na nartorolkach jako letniej odmiany narciarstwa biegowego, masowy udział dzieci w imprezie sportowej, promocja aktywnego spędzania czasu wolnego, a także wyłonienie mistrza Jeleniej Góry w biegach na nartorolkach, łyżworolkach i na hulajnodze.

Zapisy na jeden dzień przed startem na adres email: biuro@mkskarkonosze.pl lub w Zespole Szkoły Podstawowej nr 15 i Gimnazjum nr 5 ul. Kamiennogórska 9 w Jeleniej Górze. Zawody rozegrane zostaną w 8 kategoriach wiekowych, na różnych dystansach, są ujęte w kalendarzu imprez DZN. Przeprowadzane będą zgodnie z NRS. Dla zwycięzców przewidziane są puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe – zachęca do udziału w imprezie - Zbigniew Stępień, prezes MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra.

Więcej informacji dostępnych jest tutaj

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wiek 50 lat to już senior?

Oddanych
głosów
46
Tak
13%
Nie
87%
 
Głos ulicy
Drogo czy tanio w Jeleniej Górze?
 
Miej świadomość
Jak REALNIE zmieni się Twoje ciało, gdy odstawisz cukier
 
Rozmowy Jelonki
5300 zł na rękę
 
Aktualności
Kto znajdzie złoty bilet?
 
112
Radiowozy na prąd
 
112
Aż 43 zatrzymanych!
 
Aktualności
Strażacy dostali pieniądze
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group