Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 6722
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mistrzostwa w biegu na nartorolkach, łyżworolkach i hulajnogach

Poniedziałek, 17 czerwca 2013, 12:45
Aktualizacja: 12:47
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Mistrzostwa w biegu na nartorolkach, łyżworolkach i hulajnogach
Fot. www.mkskarkonosze.pl
Komitet organizacyjny „XII Mistrzostw Jeleniej Góry – Sobieszowa” w biegu na nartorolkach, łyżworolkach i hulajnogach rozgrywanych pod patronatem prezydenta Jeleniej Góry w ramach „Dni Sobieszowa” zaprasza wszystkich chętnych do sprawdzenia swoich możliwości podczas zawodów, które odbędą się w sobotę, 22 czerwca w godz. 9:45 – 13:00.

- Od szeregu lat zauważamy potrzebę organizacji zawodów na nartorolkach, hulajnodze i na łyżworolkach, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży. Celem zawodów jest wyłonienie młodzieży uzdolnionej sportowo do uprawiania narciarstwa biegowego, umożliwienie rozwoju talentu sportowego, promocja biegów na nartorolkach jako letniej odmiany narciarstwa biegowego, masowy udział dzieci w imprezie sportowej, promocja aktywnego spędzania czasu wolnego, a także wyłonienie mistrza Jeleniej Góry w biegach na nartorolkach, łyżworolkach i na hulajnodze.

Zapisy na jeden dzień przed startem na adres email: biuro@mkskarkonosze.pl lub w Zespole Szkoły Podstawowej nr 15 i Gimnazjum nr 5 ul. Kamiennogórska 9 w Jeleniej Górze. Zawody rozegrane zostaną w 8 kategoriach wiekowych, na różnych dystansach, są ujęte w kalendarzu imprez DZN. Przeprowadzane będą zgodnie z NRS. Dla zwycięzców przewidziane są puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe – zachęca do udziału w imprezie - Zbigniew Stępień, prezes MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra.

Więcej informacji dostępnych jest tutaj

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group