Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 6558
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mistrzostwa Kolegium

Środa, 1 marca 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 22:23
Autor: Bero
Jelenia Góra: Mistrzostwa Kolegium
Fot. goral
Dzisiaj miały miejsce mistrzostwa Kolegium Karkonoskiego w halowej piłce nożnej kobiet. Zwyciężył Instytut Edukacji Medycznej połączonego z I rokiem kierunku Wychowania Fizycznego.

W imprezie wzięło udział 17 studentek ze wszystkich istniejących Instytutów Kolegium Karkonoskiego. - W zawodach uczestniczyły 3 zespoły reprezentujące Instytuty i kierunki studiów. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym" - wyjaśnia organizator zawodów mgr Arkadiusz Rzepka.

W końcowej klasyfikacji turnieju na pierwszym miejscu uplasowała się reprezentacja Instytutu Edukacji Medycznej połączonego z I rokiem kierunku Wychowanie Fizyczne. Drugie miejsce przypadło reprezentacji złożonej ze studentek Instytututów Uczelni tj. Instytutu Pedagogiki, Instytutu Języków Zachodnich, Instytutu Języków Słowiańskich, Instytutu Techniki. Z kolei na najniższym stopniu podium stanęła reprezenatcja Instytutu Pedagogiki (III rok Pedagogiki Opiekuńczej z Wychowaniem Fizycznym).

- Impreza przebiegała w zdrowej - sportowej - atmosferze. Na szczęście obyło się bez kontuzji - cieszył się organizator zawodów.

<b>Wyniki:</b>
<b>I mecz: </b>IEM + I ROK WF - IP, IJZ, IJS, IT - <b>7:1</b>
<b>II mecz:</b> IEM + I ROK WF - IP (III ROK PO z WF) - <b>4:2</b>
<b>III mecz:</b> IP, IJZ, IJS, IT - IEM + I ROK WF - IP - <b>5:2</b>

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group