Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7382
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kobierzyce, Wrocław: Mistrzostwa Europy na Dolnym Śląsku, Piotr Cieśliński sędzią zawodów

Środa, 30 listopada 2011, 1:11
Aktualizacja: 14:56
Autor: MDvR
Kobierzyce, Wrocław: Mistrzostwa Europy na Dolnym Śląsku, Piotr Cieśliński sędzią zawodów
Fot. plakat
W zbliżający się weekend rozpoczynają się młodzieżowe mistrzostwa Europy w karate shin–kyokushin. W piątek w nowej hali w Kobierzycach powalczą kadeci, a w sobotę we wrocławskiej Orbicie najlepsi zawodnicy do 22. roku życia.

Na matach pojedynkować się będzie ponad 350 młodych karateków z 16 krajów kontynentu. Towarzyszyć im będzie blisko 50 trenerów. – Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Jesteśmy w pełni przygotowani do przyjęcia takiej liczby sportowców. Mam nadzieję, że na zawodach nasi karatecy nie będą już tak gościnni – mówi wójt gminy Kobierzyce Ryszard Pacholik.

Przymiarki do tego wydarzenia trwały kilka lat. Sensei Jacek Lamot organizował już wprawdzie wiele prestiżowych, także międzynarodowych imprez, ale mistrzostwa Europy, to jednak coś absolutnie wyjątkowego - zwłaszcza w kategoriach młodzieżowych. Bo to fantastyczna promocja dyscypliny i okazja, by zobaczyć w akcji najzdolniejszych karateków do lat 22, czyli przyszłość karate stylu shinkyokushin.

Na tym prestiżowym turnieju Piotr Cieśliński będzie sędziował turniej kadetów, a następnie wraz z 15 osobową ekipą klubowiczów z Karkonoskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai, będą podziwiali walki przyszłych zawodowych karateków naszego kontynentu.

Istnieje możliwość oglądnięcia bezpośredniej transmisji internetowej z tej imprezy na stronie www.u22andcadets.eu w dziale news.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group