Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 5042
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mistrz Jeleniej Góry w Steeldarcie

Piątek, 15 stycznia 2010, 10:02
Aktualizacja: Poniedziałek, 18 stycznia 2010, 11:24
Autor: ahawer
Jelenia Góra: Mistrz Jeleniej Góry w Steeldarcie
Medaliści – od lewej: T. Rybka, M. Organistka, T. Krawczyk.
Fot. organizator
We wtorek, 12 stycznia odbył się finałowy turniej rozgrywek o tytuł Mistrza Jeleniej Góry Polskiej Organizacji Darta w Steeldarcie (odmiana darta grana na tarczach sizalowych lotkami z metalowymi grotami).

Rozgrywki składały się z dziesięciu turniejów indywidualnych rozgrywanych w klubie Biker’s Bar w Jeleniej Górze. Rywalizacja przez cały czas trwania cyklu była bardzo wyrównana i rozstrzygnięcie zapadło dopiero w ostatnim turnieju. Mistrzem Jeleniej Góry POD w Steeldarcie za rok został Maciej Organistka.
W rozgrywkach wzięło udział 17 zawodników.

Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w tej odmianie darta w turniejach indywidualnych zaliczanych do rankingu regionalnego Polskiej Organizacji Darta, które są rozgrywane w każdy wtorek o godzinie 18.30 w Biker’s Barze przy ulicy W. Pola 15.

W Jeleniej Górze w pubie UFO w dniach 29-31 stycznia 2010 odbędzie się także turniej finałowy rozgrywek drużynowych Dolnośląskiej Ligi Darta w elektronicznej odmianie darta rozgrywanej na maszynach wrzutowych, w którym wezmą udział cztery drużyny – zwycięzcy lig w swoich regionach. Będą to faworyzowane drużyny w okręgu miedziowego i wrocławskiego: Święci Lubin i Niegracze Wrocław oraz zwycięzca rozgrywek w okręgu wałbrzyskim: Legioniści Świdnica, a także gospodarze, zwycięzcy ligi w Jeleniej Górze, drużyna Możesz Kończyć Jelenia Góra.
Szczegółowy plan meczów i towarzyszących otwartych turniejów indywidualnych będzie wkrótce dostępny na stronie internetowej DLD: www.dart24.pl

Czołowa dziesiątka mistrzostw z liczbą zdobytych punktów:

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
205
Tak
32%
Nie
62%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group