Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 5746
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra-Cieplice: Miłośnicy Cieplic pełni energii i pomysłów

Niedziela, 7 października 2012, 7:39
Aktualizacja: 8:22
Autor: Agrafka
Jelenia Góra-Cieplice: Miłośnicy Cieplic pełni energii i pomysłów
Fot. Agrafka
Cieplickie Sprzątanie Świata, aukcja charytatywna dla dzieci z chorobami przewlekłymi, Cieplicka Parada Przebierańców, Mikołajki, Opłatek Ekumeniczny, Cieplicki Maraton Zdrowia – to tylko część imprez i spotkań organizowanych m.in. przez Stowarzyszenie „Miłośnicy Cieplic”, z których zdjęcia zaprezentował wczoraj (6 października) w Zdrojowym Teatrze Animacji ich autor Ryszard Literacki, by podsumować dwa lata działalności miłośników uzdrowiskowej dzielnicy Jeleniej Góry. Prezentacja fotograficzna zorganizowana została w ramach projektu „Tydzień organizacji Pozarządowych”.

Członkowie Stowarzyszenia „Miłośnicy Cieplic” uczestniczyli również w Międzynarodowym Festiwalu Pszczelarskim i akcji Sieciaki.pl. – Działamy już od 1999 r. i organizujemy coraz więcej ciekawych wydarzeń, a wszystko po to by aktywizować mieszkańców Cieplic i zachęcić ich do wyjścia z domu. Chcemy też promować tę uzdrowiskową dzielnicę Jeleniej Góry oraz krzewić tradycję i kulturę - powiedziała Agnieszka Dojs, prezes Stowarzyszenia „Miłośnicy Cieplic”. - Zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby zrobić coś dla drugiego człowieka i Cieplic, by przyłączali się do naszej działalności – dodała. Podczas prezentacji nie zabrakło również fotografii ukazujących piękno uzdrowiska Cieplice.

Wszelkie inicjatywy stowarzyszenia wspiera wielu mieszkańców Cieplic. - Faktycznie członkowie stowarzyszenia mają świetne pomysły, wiele zapału do ich realizacji i z chęcią wezmę udział w następnej imprezie zorganizowanej przez „Miłośników Cieplic” – mówiła pani Joanna z Cieplic.

Już 31 października odbędzie się kolejna Cieplicka Parada Przebierańców z okazji Halloween.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (35) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group