Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 3436
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Miłość i żałość” na deskach JCK

Środa, 31 grudnia 2014, 8:18
Aktualizacja: 8:20
Autor: Angela
Jelenia Góra: „Miłość i żałość” na deskach JCK
Fot. Organizator
Stowarzyszenie Edukacyjne Teatr "Na Progu" zaprasza na premierę sztuki „Miłość i żałość” na podstawie powieści Fiodora Dostojewskiego „Idiota”, w reżyserii i adaptacji Mirosława Samsela. Przedstawienie odbędzie się 10 i 11 stycznia br. o godz. 18.00 w Jeleniogórskim Centrum Kultury przy ul. 1 Maja. Wstęp jest wolny!

Na scenie wystąpią: Paweł Baranowicz, Kamil Suwada, Grzegorz Lis, Izabela Korzon, Krzysztof Kania i Andriej Mazurik. Scenografię przygotowały: Krystyna Orłowska-Jabłońska i Koja Gallery and Antic. Obsługę techniczną zapewni: Paweł Brommer. Widzowie usłyszą muzykę: Briana Eno, Petera Gabriela, Patricka O’Hearna i Chucka Mangione. Nie zabraknie muzyki na żywo. Na altówce zagra Kinga Urbanowicz, a na skrzypcach - Natalia Urbanowicz.

- W swoim przedstawieniu pragniemy ukazać blaski i cienie ludzkiej egzystencji, radości i smutki, wzloty i upadki. Życie nie składa się przecież z samych szczęśliwych splotów wydarzeń, a nawet jeśli tak jest, to człowiek nierzadko dokonuje złych wyborów – mówi reżyser. - „Miłość i żałość" to przedstawienie o uczuciach, o smutku i radości, o miłości i żałości. Jest to historia trzech młodych ludzi, którzy są uwikłani w miłość i zazdrość. Mieszanina tych uczuć może doprowadzić do tragedii... Czym jest niebezpieczna miłość będą Państwo mogli przekonać się oglądając nasze przedstawienie - dodaje Mirosław Samsel.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group