Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 7058
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Miłość i Polityka” na weekend w Norwidzie

Wtorek, 7 kwietnia 2015, 13:27
Aktualizacja: Sobota, 25 kwietnia 2015, 14:14
Autor: T–N
Jelenia Góra: „Miłość i Polityka” na weekend w Norwidzie
Fot. Archiwum Teatru
Świat dużych sum, wpływowych ludzi i przekrętów na wielką skalę. Oto świat, który na deskach Teatru im. Cypriana Kamila Norwida zagości 10, 11 oraz 12 kwietnia.

„Miłość i polityka” Pierre'a Sauvilla w reż. Pawła Paszty to francuska komedia sytuacyjna, w której – w pewnym dobrze znanym wszystkim rejonie świata polityki – kwitnie handel dobrą reputacją i miłością. Jedna niemoralna propozycja porusza kaskadę kolejnych, szantaże i pełne miłosnych rozterek rozgrywki na najwyższych stopniach władzy doprowadzą nasz mózg w rejon największego rozbawienia. Błyskotliwy humor autora znanego nie tylko we Francji, ale i na całym świecie nie zawiedzie żadnego widza. Prócz dobrej zabawy, widzów czeka spotkanie z bardzo intrygującą scenografią autorstwa Aleksandry Szempruch. Tak wyjątkowej sukni głównej bohaterki jeszcze w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida nie było.

"Miłość i polityka" to świetne role Bogusława Kudłka (znanego z seriali i filmów "Czas honoru", "Majka", "Egzamin z życia", "Fala zbrodni", "Wałęsa. Człowiek z nadziei", "Obywatel"), Jacka Grondowego (seriale "Biuro kryminalne", "Warto kochać", "Fala zbrodni"), Marty Kędziory (spektakle "Łódeczka", "Pierścień Wielkiej Damy", "Alicja w Krainie Dziwów"), Anny Ludwickiej-Manii (spektakle "Don Juan", "Koniec Świata w Deer's Hill City") oraz Jacka Paruszyńskiego (spektakl "Koniec Świata w Deer's Hill City).

Szczegóły na www.teatrnorwida.pl. Rezerwacja telefoniczna 75 64 281 30, 31. Istnieje też możliwość zakupu on-line biletów na spektakle: www.teatrnorwida.pl zakładka Bilety On-Line

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group