Piątek, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 6908
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mikołajkowy autobus na linii nr 2

Środa, 7 grudnia 2016, 9:45
Aktualizacja: 13:49
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Mikołajkowy autobus na linii nr 2
Fot. MZK
Miłą niespodziankę przygotował wczoraj (6.12) swoim pasażerom Miejski Zakład Komunikacyjny w Jeleniej Górze, który tradycyjnie z okazji dnia św. Mikołaja przyozdobił świątecznie jeden z autobusów, którego kierowca rozdawał słodkości. Autobus 807 kursował przez cały dzień na linii nr 2 czyli od Maciejowej do Cieplic.

- To już u nas tradycja, że w dniu św. Mikołaja jeden z naszych autobusów jest udekorowany świątecznie, kierowca ma strój Mikołaja, a na półce pod szybą stoi koszyczek ze słodkościami – mówi Jerzy Wrona, członek zarządu MZK w Jeleniej Górze.

W tym roku szatę św. Mikołaja przywdziali: Łukasz Boszko (jeżdżący do południa) i Rafał Wojtasiak (kierowca zmiany popołudniowej).

- Pytano nas czy jest to autobus darmowy, ale niestety to nie my podejmujemy o tym decyzję, bo to Rada Miasta musiałaby zatwierdzić taki darmowy kurs – wyjaśnia Jerzy Wrona. – Niemniej chcieliśmy, by ten dzień dla naszych pasażerów był milszy niż zwykle i myślę, że nam się to udało, podobnie, jak w latach poprzednich – dodaje J. Wrona.

Kolejna przejażdżka „Mikołajkowym autobusem” za rok.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group