Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 3085
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Mieszkańcy sami złapali zboczeńca

Czwartek, 7 lutego 2008, 8:52
Aktualizacja: 8:53
Autor: TEJO
Dolny Śląsk: Mieszkańcy sami złapali zboczeńca
Fot. Archiwum
Obywatelską postawą mogą pochwalić się ludzie, którzy schwytali obnażającego się przed dziećmi mężczyznę. Okazali się skuteczniejsi od policji.

Do zdarzenia doszło w Świebodzicach, a o niecodziennej akcji donosi Polska Gazeta Wrocławska. O zboczeńcu, który czyha w białym audi przed szkołą, wiadomo było już od grudnia.

Mężczyzna zaczepiał uczniów i pytał o drogę do komisariatu. Kiedy dzieci podchodziły do auta, zauważały, że pytający nie ma ani spodni, ani majtek. Dyrekcja szkoły zawiadomiła policję, która obiecała częstsze patrolowanie okolicy szkoły.

Jednak zboczeniec działał dalej. Miarka przebrała się, kiedy mężczyzna zaczął napastować jedną z uczennic i nagabywał ją, by wsiadła do auta. Rodzice postanowili wziąć sami sprawę w swoje ręce. Zaczaili się na dewianta. Kiedy ten pojawił się przed szkołą, jeden z mężczyzn ruszył za nim w pościg. Złapał go po kilku kilometrach, obezwładnił i zawiadomił policję.

Zatrzymany okazał się mieszkańcem Gorzowa Wielkopolskiego. Był przedstawicielem handlowym. Usłyszał zarzut proponowania czynów nierządnych nieletnim. Grozi mu kara więzienia do 10 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1198
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group