Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 6920
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Miasto w sieci

Sobota, 26 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 31 grudnia 2005, 1:53
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
Turyści planujący wypoczynek pod Śnieżką już wkrótce będą mogli sprawdzić w internecie, gdzie znajdą wolne miejsca noclegowe.

Urząd Miejski Karpacza uruchomił na swej stronie internetowej (www. karpacz. pl) interaktywną bazę danych o obiektach wypoczynkowych. Na razie jest ona ciągle testowana.
– Czekamy na odzew właścicieli hoteli i pensjonatów.

Zainteresowani otrzymają kod dostępu do bazy i wtedy będą mogli codziennie aktualizować informacje o swoim obiekcie – wyjaśnia zastępca burmistrza Ryszard Rzepczyński.
W Karpaczu jest ponad 8 tysięcy miejsc noclegowych. Dysponuje nimi 300 firm. Pomysł zaprezentowano na razie około setce. Większości spodobał się.

- Na pewno będziemy chcieli wziąć udział w tym przedsięwzięciu – zapewnia Jacek Musiał, dyrektor hotelu Nova–Ski w Karpaczu.
System zostanie uruchomiony w grudniu. Aby można było łatwo, jednym kliknięciem, dotrzeć do bazy, na głównej stronie Karpacza w sieci pojawi się duży odnośnik do niej.
   Początkowo w internecie sprawdzimy, ile wolnych miejsc jest w wybranym przez nas obiekcie. W przyszłości będzie można tą drogą również rezerwować noclegi.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group