Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 6812
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Miasto Karpacz wspiera policję

Środa, 9 września 2015, 10:00
Aktualizacja: 10:03
Autor: 112
Karpacz: Miasto Karpacz wspiera policję
Fot. Archiwum Policji
Nagroda dla dzielnicowego, współfinansowanie pojazdu służbowego, oznakowanego dla policjantów z Komisariatu Policji w Karpaczu oraz pieniądze na dodatkowe służby w mieście wyasygnowane zostały z budżetu miasta w Karpaczu na poprawę bezpieczeństwa w mieście.

Burmistrz Karpacza Radosław Jęcek raz radni doskonale rozumieją, że bezpieczeństwo w mieście to wspólna sprawa. Symboliczne przekazanie pojazdu służbowego odbędzie się na początku października br.

8 września br. w Urzędzie Miasta w Karpaczu, burmistrz Radosław Jęcek wręczył dzielnicowemu – asp. Krzysztofowi Lenczewskiemu nagrodę w wysokości 400 zł , którą miał on otrzymać z okazji Święta Policji. Ze względu na czas urlopowy burmistrz przekazał nagrodę wczoraj w obecności Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze insp. Zbigniewa Markowskiego oraz Komendanta Komisariatu w Karpaczu podkom. Piotra Jurczyka. Dzielnicowy został wyróżniony za wzorową służbę pełnioną na rzecz mieszkańców.

Miasto Karpacz na rzecz bezpieczeństwa w mieście przekazało 3000 zł na dodatkowe służby w mieście, pieniądze na nagrody dla policjantów za szczególne wyniki w służbie oraz 36 tysięcy złotych wpłaciło na fundusz wsparcia policji na zakup pojazdu oznakowanego marki Kia Ceed. Resztę pieniędzy na zakup auta dla Karpacza wyasygnuje Komenda Główna Policji. Symboliczne przekazanie pojazdu odbędzie się na początku października br.

Burmistrz Miasta Karpacza oraz rajcy doskonale rozumieją potrzeby policji i je wspierają, gdyż zależy im również na bezpieczeństwie mieszkańców. Znajdując zrozumienie dla podejmowanych przedsięwzięć policja otrzymuje duże wsparcie ze strony karpackiego samorządu, zarówno w realizacji zadań bieżących, jak i we wspólnych działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców. Jednym z wymiernych tego przykładów jest finansowanie dodatkowych patroli pieszych, nagradzanie najlepszych policjantów, a także współfinansowanie pojazdu służbowego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wjechałeś kiedykolwiek w dziurę w ulicy, a później musiałeś coś naprawiać u mechanika?

Oddanych
głosów
89
Tak
76%
Nie
13%
Było blisko...
10%
 
Głos ulicy
Wielka dziura – wjechałem w nią 2 razy
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
UB i SB w wersji cyfrowej
 
Inne wydarzenia
Przekroczył granice, skandal w Dubaju!
 
Kultura
Ponad Chmurami w Sobieszowie
 
Turystyka
Perełka odzyskuje blask – hotel Sanssouci w Karpaczu
 
Kultura
Sanie rogate – wczoraj i dziś
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group