Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 9479
Zalogowanych: 51
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Miał narkotyki, chciał dać łapówkę

Sobota, 30 czerwca 2018, 11:47
Aktualizacja: 11:51
Autor: 112
Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 28–letniego mieszkańca Jeleniej Góry z narkotykami. Mężczyzna zaproponował łapówkę w zamian za odstąpienie z czynności.

W czwartek (28.06) około godziny 11.30 policjanci patrolując miasto na jednej z ulic zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Postanowili więc sprawdzić, co jest powodem takiego zachowania.

Okazało się, że 28-latek w portfelu, w folii aluminiowej, miał ukrytą amfetaminę. Jeleniogórzanin w zamian za odstąpienie od czynności służbowych zaproponował policjantom po 190 zł łapówki, a jak policjanci się zgodzą to on z bankomatu pobierze więcej gotówki.

- 28-latek trafił do policyjnego aresztu do dalszych czynności. Za posiadanie narkotyków oraz za obietnicę wręczenia policjantom korzyści majątkowej grozi mu do 10 lat więzienia – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
557
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
27%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
11%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
49%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
13%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Dziś dzięki systemowi zmieniają świat
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
112
Wypadek w Rybnicy – efekt domina
 
112
Po alkoholu spowodował wypadek na Wolności
 
Kultura
Jelenia Góra i Karkonosze na 1 miejscu w Polsce!
 
Karkonosze
W Szklarskiej Porębie nie ma żadnych zakazów
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group