• Czwartek, 27 czerwca 2019
  • Godz. 4:20
  • Imieniny: Cyryla, Marii, Maryli, Władysława
  • Czytających: 2212
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Memoriał Warzyboka – wyniki

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 17 września 2018, 10:15
Aktualizacja: 10:37
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Na terenie Transgranicznego Centrum Turystyki Aktywnej w Sobieszowie odbył się III Memoriał im. Mariusza Warzyboka w saneczkarstwie. Tradycyjnie, świetne wyniki zanotowali reprezentanci gospodarzy z MKS Karkonosze Sporty Zimowe.

WYNIKI:
Dziewczynki:
1. Kamila Domowicz - UKS Nowiny Wielkie
2. Justyna Kaczmarczyk - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
3. Klaudia Najman - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

Młodziczki:
1. Martyna Miroszkin - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2. Wiktoria Siwak - UKS Nowiny Wielkie
3. Marta Rogoś - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

Juniorka młodsza:
1. Agata Miciak - UKS Nowiny Wielkie
2. Patrycia Karaś - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
3. Dominika Piwowska - UKS Nowiny Wielkie

Juniorka:
1. Klaudia Domaradzka - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2. Weronika Bryk - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
3. Natalia Jamróz - UKS Tajfun Nowy Sącz

Seniorka:
1. Weronika Kościelniak - KS Śnieżka Karpacz
2. Natalia Biesiadzka - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
3. Dominika Łobacka - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

MASTERS Kobiet:
1. Marta Pochód - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2. Monika Pawlak - Warzybok - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

Chłopcy:
1. Jakub Trojga - MKS Karkonosze Sporty Zimowe
2. Cyprian Dybalski - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
3. Łukasz Karaś - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

Młodzik:
1. Jakub Dudek - UKS Nowiny Wielkie
2. Karol Warzybok - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
3. Marcin Greifenberg - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

Junior młodszy:
1. Łukasz Maćkuła - UKS Nowiny Wielkie
2. Marcin Kiełbasa - UKS Tajfun Nowy Sącz
3. Stanisław Bielawski - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

Junior:
1. Kacper Tarnowski - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2. Jakub Karaś - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
3. Jędrzej Poniatowski - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

Senior:
1. Mateusz Żakowicz - AZS AWF Katowice
2. Piotr Borysowiec - UKS Nowiny Wielkie
3. Mateusz Lubecki - Radioklub Beskidzki SP KAT

Masters:
1. Adam Wanielista - KS. Śnieżka Karpacz
2. Przemysław Pochód - United Karpacz Luge Team
3. Marcin Piekarski - UKS Nowiny Wielkie.

Twoja reakcja na artykuł?

7
88%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group