Reklama
Wtorek, 2 czerwca
23°C Jelenia Góra
Czytających: 62 166 Zalogowanych: 16
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Jelonka się zmienia Pogoda Niebieski Księżyc - to tylko nazwa, nie kolor Aktualności Osiołki czekają Nekrologi Tragedia, nie żyje 28-letni funkcjonariusz Pieniądze Ceny w sklepach w dół 112 Ukradł auto i wdał się w ucieczkę Aktualności Dolina Bobru

Mecz przyjaźni dla Olimpii Kowary

Piłkarze IV–ligowej Olimpii Kowary pokonali w test–meczu beniaminka III–ligi dolnośląsko–lubuskiej Piasta Żmigród 2:0. Spotkanie pomiędzy dwoma ekipami z zaprzyjaźnionych klubów rozegrane zostało w Trzebnicy.

Autor: MDvR 1 min czytania

Audio

Czytaj na głos

W pierwszej części spotkania optyczną przewagę miał Piast, ale nie był w stanie udokumentować jej zdobytym golem. Wszystko zmieniło się w 50. minucie. Milczarek został sfaulowany w polu karnym, jedenastkę na bramkę zamienił Han, a od tego momentu Piast nie przypominał już drużyny z pierwszej połowy. Wynik meczu na 2:0 ustalił Rudnicki. Olimpia Kowary – Piast Żmigród 2:0 (0:0) Olimpia: Trynda, Kraiński, Han, Smoczyk, Rodziewicz (46’ Kuźniewski), Zagrodnik (46’ Nowiński), Bębenek, Kędzierski (35’ Udod, 75’ Szeliga), Szujewski, Milczarek (75’ Piskórz), Krupa (46’ Rudnicki) Piast: Łukasik, Monasterski, Gołębiewski, Łuszcz, Piotrowski, Kłos, Łukawy, Pytlarz, Olikiewicz, Balicki, Niedźwiedź oraz Kobylski, Brumirski, Matusiak, Sobkowiak, Sawicki, Szymków, Zagórski, Abramowicz.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Dachy- Firma dekarska Usługi budowlane Jelenia Góra Cena Wjedzie przez zwykłą furtkę, nie niszczy trawy! PODNOŚNIK gąsienicowy Jelenia Góra Kopacek Wjedzie przez zwykłą furtkę, nie niszczy trawy! PODNOŚNIK gąsienicowy Jelenia Góra Kopacek Usługi budowlane Łomnica Do uzgodnienia Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka