Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 5278
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Marzena Machałek: Damy radę

Środa, 2 września 2015, 19:29
Aktualizacja: Czwartek, 3 września 2015, 7:50
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Marzena Machałek: Damy radę
Fot. Przemek Kaczałko
W całym kraju rozpoczęła się akcja Prawa i Sprawiedliwości pod hasłem „Damy radę”. W Jeleniej Górze, podobnie jak w wielu innych miastach, pojawiły się bilbordy komitetu wyborczego PiS. Jak zaznacza posłanka Marzena Machałek – w naszym mieście jest ich ok. 20 i są zawieszane na prywatnych posesjach sympatyków ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego.

- Akcja właściwie zaczęła się od Pcimia – ludzie tam mieszkający zaczęli odbudowywać szkołę po kataklizmie (burzy). Okazało się, że to czego nie mogli zrobić urzędnicy, władze – są w stanie zrobić mieszkańcy miejscowości – wyjaśnia posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

- Wierzymy, że odbudowując z ludźmi poczucie wspólnoty niezależnie od poglądów, jesteśmy w stanie coś zbudować – podkreśla M. Machałek. - Mamy już dość słuchania tego, że to jest niemożliwe, tego nie można zrobić, to może zaszkodzić – dodaje posłanka pochodząca z Kamiennej Góry. - Ludzie mają wkodowane, że nie damy rady – nie da się obniżyć wieku emerytalnego, podwyższyć wieku szkolnego – bo propaganda medialna usłużnych mediów mówi, że dobre rzeczy dla ludzi są niemożliwe, czyli niemożliwe jest czynienie dobra – kontynuuje polityczka PiS-u.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (54) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group