Wtorek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 13483
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Czwartek, 12 września 2019, 14:59
Aktualizacja: Sobota, 14 września 2019, 9:44
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Marszałek Senatu w Jeleniej Górze
Fot. Przemek Kaczałko
Stanisław Karczewski odwiedził dzisiaj (12.09) Jelenią Górę, gdzie w centrum miasta – na konferencji prasowej – wyraził poparcie dla lokalnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach do obu izb parlamentu.
Wspieram osobiście w wielu okręgach naszych kandydatów do Senatu, ale będę też wspierać naszą biało-czerwoną drużynę z tego regionu. Wiem jak aktywne są Elżbieta Witek i Marzena Machałek, współpracuję z nimi to sobie cenię, podobnie jak senatora Krzysztofa Mroza, który jest niezwykle aktywny w Senacie, bardzo odważny, pracowity i dziękuję za to życząc powodzenia w wyborach - mówił na wstępie Stanisław Karczewski, który podczas konferencji mówił o sukcesach minionych 4 lat rządów PiS, a także o planach na kolejna kadencję.
Chcemy, żeby pensje wreszcie były godne Europejczyków. Nasze ceny po wstąpieniu do Unii Europejskiej bardzo szybko osiągnęły poziom unijny, a nasze portfele niestety były puste i były drenowane przez mafię vatowską i paliwową. Mamy środki, mamy zrównoważony budżet, który nawet nie śnił się naszym oponentom - kontynuował marszałek Senatu RP.

Przechodząc do spraw lokalnych polityk zapewnił, że będzie wspierać inicjatywę zlokalizowania na naszym terenie stacji Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Prosimy o głosy na Prawo i Sprawiedliwość - mówili zgodnie uczestnicy konferencji.

Twoja reakcja na artykuł?

41
34%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
2%
Nudzi
2
2%
Smuci
50
42%
Złości
25
21%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (93)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group