Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 5611
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marna skuteczność Lotnika

Wiadomości: Dolny Śląsk
Sobota, 26 maja 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 26 maja 2007, 15:30
Autor: KED
Wyjazdowej porażki w XXVI kolejce ligi okręgowej doznali piłkarze Lotnika Jeżów Sudecki przegrywając, z walczącym o ligowy byt Bazaltem Sulików 2:4 (1:2)

Drużyna z Jeżowa Sudeckiego przystąpiła do pojedynku w Sulikowie osłabiona brakiem Jarosława Kondraciuka, Roberta Idziego, Bartosza Rafińskiego, Jana Szaciłły i Krzysztofa Winiarskiego, którym w wyjeździe na mecz o bardzo nietypowej porze, czyli o godz. 11.00 w sobotę, uniemożliwiła praca zawodowa. Mimo to Lotnicy byli w tym pojedynku stroną zdecydowanie aktywniejszą i przez większa część meczu gra toczyła się głównie na połowie Bazaltu. Niestety podopieczni trenera Marka Herzberga zaprezentowali żenującą wręcz skuteczność. Piłkarze z Jeżowa, między innymi: Dariusz Macriniak, Kazimierz Hamowski i Michał Zieliński zmarnowali około dziesięciu tzw. setek i to było zasadniczą przyczyną ich niespodziewanej porażki.

Pierwszego gola lotnicy stracili w 19 min po celnym uderzeniu z rzutu wolnego Mariusza Szostaka. W tej sytuacji błąd popełnił bramkarz Lotnika Jarosław Raus. Po pięciu minutach było już 2:0 dla gospodarzy, a gol ponownie padł po strzale z dystansu, tym razem Łukasza Bandury. W 40 minucie kontaktową bramkę dla Lotnika, po indywidualnym rajdzie zdobył Kazimierz Hamowski. Po zmianie stron podobnie jak to było w pierwszej połowie więcej z gry mieli goście, jednak to gospodarze w 60 min. po znakomicie rozegranym kontrataku i celnym strzale Krzysztofa Kolka wyszli ponownie na dwubramkowe prowadzenie. Nadzieje Lotnika na wywiezienie z Sulikowa choćby jednego punktu odżyły w 87 minucie zmagań . Dogranie ze skrzydła D. Maciniaka wzdłuż linii bramkowej, usiłował wybić na rzut różny obrońca gospodarzy, lecz uczynił to na tyle nieudolnie że wpakował futbolówkę do własnej bramki. W końcowych minutach zmagań dążący do wyrównania jeżowianie zupełnie się odkryli, co bezlitośnie wykorzystał K. Kolek zdobywając już w doliczonym czasie gry czwartego gola dla gospodarzy.

<b>Bazalt Sulików &#8211; Lotnik Jeżów Sudecki 4:2 (2:1)</b>
<b>Lotnik:</b> Raus, Rześny, Jończy, Kowiel, Stępniak (Tupalski 70 min.), Zieliński (Skolimowski 60 min.), Marciniak, Hamowski, Romaniak, Gołąb, Lis.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group