Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 7967
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marketowe mikołajki z elfem w tle

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 7 grudnia 2007, 8:01
Aktualizacja: 8:01
Autor: AGA
Fot. AGA
Roześmiany św. Mikołaj i z workiem pełnym prezentów czekał na najmłodszych w czwartek hipermarkecie Carrefour.

Choć większość maluchów paczki znalazła już rano pod poduszką, nie pominęła jednak okazji, aby osobiście spotkać się z Mikołajem, któremu towarzyszył elf, śnieżynka i królowa śniegu. Przed tronem, na którym siedział ustawiła się długa kolejka czekających na słodkie upominki. Żeby jednak i Mikołajowi sprawić radość, wcześniej maluchy musiały narysować upragniony prezent, zaśpiewać piosenkę lub powiedzieć wierszyk.

– Chciałbym dostać zestaw żółwi Ninja – mówi 5–letni Michał. – A ja lalkę z przyborami do robienia fryzur. Już ją nawet namalowałam – dodaje 7–letnia Natalia. Marta Krysin, mama 4–letniej Ali, cieszy się, że córeczka będzie miała zdjęcie z Mikołajem. – Nie chodzi do przedszkola, więc przynajmniej będzie miała pamiątkę z dzisiejszego spotkania – mówi.

Mikołaj witał też słodyczami najmłodszych pasażerów świątecznie przystrojonego autobusu Carrefour.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~smutna 7-12-2007 8:54
szkoda, że nie wiedziałam o tym, że będzie tam Mikołaj, bo bym przyjechała z moim małym, ale by się cieszył, ma 2 latka i jeszcze nie miał okazji spotkać Św. Mikołaja, prezent podrzucił mu w nocy pod poduszkę
~janek 7-12-2007 11:10
do smutnej od pary dni była informacja-reklama Mikołaja w CH ECHO
~św. Mikołaj 7-12-2007 11:36
W autobusach MZK na linii "C" - Carrefour i "TES" - Tesco też byłem i też rozdawałem milusińskim słodycze przekazane przez hipermarkety Carrefour i TESCO, którym z tego miejsca serdecznie w imieniu dzieciaków dziękuję.
~madzia 7-12-2007 12:21
Jakie macie pomysły na prezent dla faceta pod choinkę? Bo nic mi nie przychodzi do głowy... Powiedzmy że chcę przeznaczyć na to ok.50-70zł

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group