Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 10154
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Marcin Wyrostek wystąpi w Teatrze im. Norwida

Poniedziałek, 26 marca 2012, 9:05
Aktualizacja: 9:09
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Marcin Wyrostek wystąpi w Teatrze im. Norwida
Fot. RED
Za tydzień, 2 kwietnia w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida przy al. Wojska Polskiego 38 przed jeleniogórską publicznością wystąpi Marcin Wyrostek z zespołem Coloriage. Początek koncertu o godz. 19:00. Bilety w cenie 50 zł, 40 zł, 30 zł są do nabycia w Empiku, teatrze oraz na www.eventim.pl.

Swoją trasę koncertową Marcin Wyrostek wraz z zespołem Coloriage rozpoczął 7 marca br. w warszawskim Och Teatrze. Odwiedzi 18 miast w całej Polsce, w tym Jelenią Górę, a swoje koncertowanie zakończy 26 kwietnia w Sosnowcu w Teatrze Zagłębia.

Jest to trasa koncertowa promująca wydawnictwo najnowszego, platynowego już albumu „Marcin Wyrostek & Coloriage”. Oprócz utworów znanych z najnowszej płyty, na koncertach będzie można usłyszeć wiele muzycznych niespodzianek. Artyści zapraszają na niezapomnianą muzyczną podróż dookoła świata.
Szczegóły całej trasy można znaleźć na stronie http://www.kayax.net/aktualnosci/warszawa-katowice-pocztek-trasy-marcina-wyrostka.

Marcin Wyrostek jest wykładowcą Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach - wydz. instrumentalny oraz wydz. jazzu i muzyki rozrywkowej, wykłada także w Kolegium Nauczycielskim w Bytomiu. Edukację muzyczną rozpoczynał w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Moniuszki w Jeleniej Górze. Studiował pod kierunkiem prof. Joachima Pichury w AM w Katowicach. Współzałożyciel projektów: Tango CORAZON Quintet oraz COLORIAGE. Na stałe współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gliwicach, Śląskim Kwintetem Akordeonowym, Joanną Słowińską oraz zespołem Farfarello.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeżdżę na rowerze?

Oddanych
głosów
887
Tak, regularnie
24%
Tak, od czasu do czasu
37%
Nie, ale uprawiam rekreacyjnie inny sport
14%
Nie, z jakimkolwiek sportem mi „nie po drodze”
25%
 
Głos ulicy
Ja lubię sushi, a ja wolę burgery domowe
 
Miej świadomość
Można płacić... okiem
 
Rozmowy Jelonki
Od lat wnioskujemy o rondo w tym miejscu
 
112
Stłuczka w centrum
 
Kultura
Wykłady pani profesor i pana doktora
 
Kultura
Pokój zwierzeń w BWA
 
Aktualności
Festyn w Mysłakowicach
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group