Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 6213
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Marcin Wyrostek wystąpi w Teatrze im. Norwida

Poniedziałek, 26 marca 2012, 9:05
Aktualizacja: 9:09
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Marcin Wyrostek wystąpi w Teatrze im. Norwida
Fot. RED
Za tydzień, 2 kwietnia w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida przy al. Wojska Polskiego 38 przed jeleniogórską publicznością wystąpi Marcin Wyrostek z zespołem Coloriage. Początek koncertu o godz. 19:00. Bilety w cenie 50 zł, 40 zł, 30 zł są do nabycia w Empiku, teatrze oraz na www.eventim.pl.

Swoją trasę koncertową Marcin Wyrostek wraz z zespołem Coloriage rozpoczął 7 marca br. w warszawskim Och Teatrze. Odwiedzi 18 miast w całej Polsce, w tym Jelenią Górę, a swoje koncertowanie zakończy 26 kwietnia w Sosnowcu w Teatrze Zagłębia.

Jest to trasa koncertowa promująca wydawnictwo najnowszego, platynowego już albumu „Marcin Wyrostek & Coloriage”. Oprócz utworów znanych z najnowszej płyty, na koncertach będzie można usłyszeć wiele muzycznych niespodzianek. Artyści zapraszają na niezapomnianą muzyczną podróż dookoła świata.
Szczegóły całej trasy można znaleźć na stronie http://www.kayax.net/aktualnosci/warszawa-katowice-pocztek-trasy-marcina-wyrostka.

Marcin Wyrostek jest wykładowcą Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach - wydz. instrumentalny oraz wydz. jazzu i muzyki rozrywkowej, wykłada także w Kolegium Nauczycielskim w Bytomiu. Edukację muzyczną rozpoczynał w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Moniuszki w Jeleniej Górze. Studiował pod kierunkiem prof. Joachima Pichury w AM w Katowicach. Współzałożyciel projektów: Tango CORAZON Quintet oraz COLORIAGE. Na stałe współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gliwicach, Śląskim Kwintetem Akordeonowym, Joanną Słowińską oraz zespołem Farfarello.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group