Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 5496
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mamom wszystkiego najlepszego!

Czwartek, 26 maja 2011, 11:38
Aktualizacja: 16:03
Autor: Angela
Jelenia Góra: Mamom wszystkiego najlepszego!
Fot. Angela
Dzisiaj w całej Polsce obchodzony jest Dzień Matki. Jest to wyjątkowe święto również dla wielu jeleniogórzan, którzy potwierdzają, że każda mama jest wyjątkowa, i … że warto mamą być! O to czego dziś życzymy mamom i czego mamy życzyłyby sobie zapytaliśmy mieszkańców stolicy Karkonoszy.

Dla Natalii Polak jej mama jest przyjaciółką. Wysłucha każdej sprawy, doradzi, pocieszy i co ważne … nie krzyczy.

- To wyjątkowy dzień, święto wyjątkowej dla mnie osoby. Zawsze mogę liczyć na moją mamę, która jest przy mnie, pamięta o mnie i gotuje mi obiadki. Właśnie za to wręczę jej dzisiaj kwiaty, bo je uwielbia – wszystkie bez wyjątku. W prezencie może to dzisiaj ja ugotuję obiad – żartuje pani Natalia.

Laurkę od serca dla swojej mamy przygotują Ania i Mateusz. Jak mówią bez mamy życie byłoby straszne.
- Mama całuje mnie w kolano kiedy się przewrócę, przytula, kiedy jest nam smutno, kupuje nam czekoladki i owoce i jest z nami – mówi 6 - lenia Asia. A jej starszy brat Mateusz dodaje, że życie bez mamy byłoby straszne, bo nie miałby kto w domu gotować, sprzątać i pilnować porządku.

Pani Ewie Kaczkowskiej słowo mama kojarzy się z ciepłem, miłością, dobrym sercem. Dzisiaj pani Ewa sama jest mamą dwójki dorosłych już dzieci i jak mówi, co roku o niej pamiętają.
- Ja już nie mam rodziców, ale słowo matka zawsze będzie kojarzyć mi się z poświęceniem, z osobą, która dała mi życie, o której zawsze trzeba pamiętać, którą trzeba kochać. Moje dzieci zawsze o mnie pamiętają i za to im dziękuję – mówi pani Ewa.

Mama Natalii i Patryka z Jeleniej Góry przekonuje, że bycie mamą jest niezwykłe. Sama też pamiętała o swojej mamie, której za poświecenie i troskę składa życzenia zdrowia, miłości i radości oraz pociechy z dzieci i wnucząt.
- Moja mama jest wspaniała i zawsze mogę na nią liczyć – ona jest po prostu idealna i niezastąpiona – mówi.

Życzenia z okazji Dnia Matki złożyła i otrzymała również pani Elżbieta Bilska z Jeleniej Góry, która zdradza, że sprawiło jej to ogromną radość. - Otrzymałam wspaniałe życzenia, by wszystkie mamy były takimi mamami, jak ja. Byłam wzruszona. Staram się być przyjaciółką swojego dziecka i cieszę się, że mi się to udaje – mówi pani Elżbieta Bilska.

Życzenia dla swoich mam, można złożyć na forum naszego portalu. Zachęcamy to wpisywania ich w komentarzach. W imieniu całej redakcji składamy też najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich Mam!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group