Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 6927
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Małolaci ukradli papierosy i kasę fiskalną

Piątek, 23 stycznia 2009, 8:51
Aktualizacja: 8:51
Autor: TEJO
Bogatą kartotekę czynów zabronionych mają dwaj 16–letni chłopcy, którzy w Jeleniej Górze dopuścili się wielu włamań i kradzieży. Młodych przestępców zatrzymała policja. Poniosą odpowiedzialność przed sądem rodzinnym.

Jeden ze sprawców ma na swoim koncie, co najmniej trzy kradzieże z włamaniem do różnych obiektów w Jeleniej Górze. – 16-latek w nocy z 19 na 20 stycznia włamał się i okradł jeden z kiosków Jeleniej Górze. Jego łupem padły papierosy o wartości blisko 5000 zł. Część papierosów policjanci odnaleźli u niego w mieszkaniu – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Ponadto włamał się do skrzynki pocztowej, skąd ukradł gazety i czasopisma oraz w nocy z 18 na 19 bm. włamał się do jednej z altanek, skąd jego łupem padły różnego rodzaju narzędzia. Łączne straty osób pokrzywdzonych wynoszą około 6000 tys. zł.

Drugi ze sprawców podejrzany jest o ukrycie w swoim mieszkaniu kasy fiskalnej, która została skradziona z jednego z kiosków spożywczych w Jeleniej Górze w nocy z 17 na 18 stycznia. Jak ustalili policjanci, zatrzymany ma na swoim koncie jeszcze kilka kradzieży z włamaniem do różnych obiektów w Jeleniej Górze, głównie do kiosków i altanek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group