Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 20 grudnia
Imieniny: Bogumiły, Dominika
Czytających: 11079
Zalogowanych: 61
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Majówka w tym roku przy Ratuszu

Czwartek, 27 maja 2010, 8:17
Aktualizacja: Piątek, 28 maja 2010, 8:45
Autor: TEJO
W nadchodzącą sobotę odbędzie się dziewiętnasta już edycja Majówki ze Zwierzętami.

W tym roku impreza Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami wraca do centrum miasta (rok temu jej areną był stadion przy ulicy Złotniczej). Sobotnia majówka rozpocznie się pochodem uczestników, którzy wraz ze swoimi pupilami – kotami, psami, ptaszkami, szczurkami, chomikami, świnkami morskimi i innymi zwierzakami – przemaszerują z podwórka Szkoły Podstawowej nr 7 traktem śródmiejskim do placu Ratuszowego.

Impreza zacznie się tu oficjalnie o godz. 12. W programie występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych, wręczenie nagród laureatom konkursu, kolportaż czasopisma „Kicia i Azor”.

Atrakcją tegorocznego święta będzie pokaz ptaków ozdobnych.
Pieniądze na imprezę miasto Jelenia Góra pozyskało w partnerstwie z czeskimi miastami Semily i Lennica. Głównymi organizatorami imprezy natomiast są Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Jeleniej Górze, we współpracy ze strażą miejską.

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
297
Tak
80%
Nie
20%
 
Głos ulicy
"Bardzo dobra kawa" – Jarmark w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Co się dzieje w zamkniętych miastach Rosji?
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Kilometry
200 zł za najechanie na linię
 
112
Wylądował w rowie
 
Aktualności
W poszukiwaniu symboli miasta
 
112
Rano i wieczorem ślisko na drogach
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group