Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 5524
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Maja najlepsza w Grand Prix MTB

Wiadomości: Polska
Sobota, 28 kwietnia 2007, 0:00
Autor: KED
W znakomitej formie utrzymuje się jeleniogórska kolarka MTB Maja Włoszczowska. Popularna „Pszczółka” w znakomitym stylu zwyciężyła w pierwszych zawodach tegorocznej edycji zawodów z cyklu Skoda AUTO Grand Prix MTB w Chodzieży.

Maja Włoszczowska broni tytułu triumfatorki zawodów organizowanych przez Czesława Langa w 2005 i 2006 roku. Na trudnej trasie w Chodzieży jeleniogórzanka o ponad 2 minuty wyprzedziła na mecie Karolinę Kozelę (niezrzeszona) oraz o ponad trzy koleżankę z teamu Halls Halls Profesional MTB Warszawa Annę Szafraniec. - Trasa dzisiejszego wyścigu była bardzo ciężka, ze względu na dużą ilość piasku – komentowała na mecie wyścigu M. Włoszczowska. Do tego odkryty teren, czyli cały czas padały na nas promienie słoneczne. Wysoka temperatura przypomniała mi wyścig olimpijski z Aten, gdzie również było gorąco. Na szczęście wyścig nie był bardzo długi. Trasa w Chodzieży jest dość ciekawa, gdyż z jednego miejsce można obserwować praktycznie całą rywalizację. Dzięki temu przez cały wyścig miałam wielki doping od kibiców.
W rywalizacji mężczyzn zwyciężył Marek Galiński Godna odnotowania jest trzecia lokata w kategorii U-23 Adama Drahana (K.K.,,Impet" Jelenia Góra).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~k-ka 29-04-2007 10:33
brawo Majka, Adam i Kuba(8 msc. U-23). szkoda ze kolarstwo w polsce jest tak malo rozpowszechnione i brakuje sponsorow. jest w jeleniej duzo mlodych zdolnych kolarzy ale wielu z nich nie ma mozliwosci starow w liczacych sie zawodach i nie stac ich aby jezdzic po calej Polsce na wyscigi a kluby nie maja az tyle kasy zeby sponsorowac wszystkie starty i dojazdy. a szkoda..
~xxx 29-04-2007 20:03
GRATULACIE.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group